PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1275}

Mechaniczna pomarańcza

A Clockwork Orange
7,9 218 692
oceny
7,9 10 1 218692
8,7 38
ocen krytyków
Mechaniczna pomarańcza
powrót do forum filmu Mechaniczna pomarańcza

z początku wydawał mi się taki zwykły, po czym wciągnął mnie niesamowicie. Stwierdzić też mogę, że Malcolm McDowell jako młody mężczyzna był zabójczo przystojny;) Zaciekawiła mnie również muzyka w filmie, która cały czas była wesoła, łagodna melodia:) Film fenomenalny;)

ocenił(a) film na 10
MechanicznaPomarancza

Zwykły!? Od początku.. on przecież hipnotyzuje już od pierwszej sceny, wciska w fotel ;)

ocenił(a) film na 10
MechanicznaPomarancza

zgadzam się z wami :]
film szczerze mogę nazwać arcydziełem.
takich filmów się juz nie produkuje :( co stwierdzam z żalem :/
dzisiaj ludzie wolą batmany, spiedrmany i inne banalne produkcje.

ocenił(a) film na 4
MechanicznaPomarancza

Dużo o nim słyszałem i co, wielkie rozczarowanie. Generalnie film jest średni ale widzę że co niektórzy oceniają film pod względem atrakcyjności aktora - strasznie płytkie

SPIDER_W_CH

Powiem szczerze że mi film też się średnio podobał. Na pewno był lepszy od Lśnienia, o którym wiele osób wypowiada się że jest the best! Fabuła Pomarańczy jest dość naciągana, a terapia pod jaką poddali głównego bohatera totalnie wyssana z palca. Dużo lepiej jednak stoi sama kompozycja filmu, która uważam jest bardzo orginalna. Stroje, świata w którym żyją bohaterowie i sytuacje z jakimi się spotykają stanowią o atrajcyjności tego filmu. Muzyka to też duży plus. Jednka brakuje mi w filmie jakiejś autentyczności, za dużo tam fikcji.

toomek_es

Własnie ten film jest zrobiony surrealistycznie i dlatego nie jest
autentycznie ukazana jego treść..


Nie oceniam filmów po wyglądzie aktorów, stwierdzam tylko fakt że główny
bohater był przystojny.. to tylko taki mały szczegół...

A co do Lśnienia film również bardzo dobry..

ocenił(a) film na 10
toomek_es

Tomek film to pewny rodzaj sztuki a nie działanie matematyczne

ocenił(a) film na 10
SPIDER_W_CH

A może jakieś konkrety, że film średni? Ocena 4.. ok, w sumie o gustach się nie dyskutuje, film nie jest prosty w odbiorze... że o książce nie wspomnę... która w ogóle jest genialna, ale trzeba się wczytać no i nie ma co ukrywać, lubić tego typu książki. Dla jednych może być świetna, dla drugich beznadziejny bełkot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones