PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 610
ocen
7,1 10 1 89610
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

Ciekawostka

ocenił(a) film na 4

W scenie której Arthur wprowadza Steava do domu na bagnach i mówi "łóżko jest pod pudłami. Rozgość się" w lewym górnym rogu ekranu widać mikrofon ekipy filmowej.

ocenił(a) film na 4
gosvami

Jestem w trakcie oglądania filmu: kolejny mikrofon w scenie przekazywania kasy i listy dla kolesia który ma pozaklejane szyby gazetami.
Kto ten film montował bo dawno nie widziałem takiego partactwa?

gosvami

Chyba oglądaliśmy inną wersję, bo obydwie sceny oglądałem kilka razy i mikrofonu nie zobaczyłem...

ocenił(a) film na 4
Valmont

Być może ale na forum już ktoś wspomniał o tym nieszczęsnym mikrofonie więc nie jestem osamotniony :) Scen z mikrofonem jest dużo więcej(widać też cały mikrofon razem ze statywem), a raz widać nawet gościa z techniki(w scenie gdy wspinają się na budynek).

ocenił(a) film na 8
gosvami

są różne wersje - czasem do Internetu przecieka wersja filmu nieskończona. generalnie jest w niej wszystko to co w normalnej, brakuje tylko "kosmetycznych" poprawek, gdzie graficy komputerowo usuwaja takie wpadki.

maybe_i

Dokładnie to samo u mnie, nie ma żadnych mikrofonów.

ocenił(a) film na 4
pitusmetallica

http://www.youtube.com/watch?v=obwQrVI845o

gosvami

Wiem, że w tym filmiku jest. Ja mam widocznie poprawioną wersję filmu z usuniętymi wszystkim błędami.

ocenił(a) film na 6
gosvami

Tak to jest ściągacie nie dokończone filmy, a potem siejecie plotki i wystawiacie niższe oceny :P.

ocenił(a) film na 4
tomciog18

To była tzw. Edycja Kolekcjonerska ;)

gosvami

coś ci sie przywidziało ;) wam obydwu ;] tam nie ma zadnego mikrofonu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones