PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 605
ocen
7,1 10 1 89605
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

dałabym 9. Strasznie przewidywalny ale warty zobaczenia.

ocenił(a) film na 6
TRROL

moim zdaniem montażysta zapieprzył. film powinien skończyć się po tym jak został wysadzony ten czerwony samochód, bo i tak było wiadome, że uciekł z tego samochodu na stacji paliw

ocenił(a) film na 7
jemusu

Uwaga Spoilery!!!
Zgadzam się. Powinno się skończyć po wybuchu tego czerwonego i wtedy można byłoby sobie "pogdybać" - "uciekł? A może jednak nie uciekł?" (chodzi oczywiście o scenę na stacji paliw), a tak jak jest podane wszystko na tacy i wiadomo, że uciekł to ujmuje to całości. Ale i tak dałam 7, bo bardzo podobała mi się ta scena ze zlewozmywakiem. Myślałam, że naprawdę jej tam rękę wsadził ;-)

ocenił(a) film na 6
wild_scarlet_rose

racja, to jest już chyba tradycja, że wyjaśniają wszystko, bo myślą, że ludzie są głupi. Szkoda, że mało jest już dzisiaj twórców co nie wyjawiają wszystkich kart

ocenił(a) film na 7
jemusu

I według mnie tym właśnie trochę tak jakby strzelali sobie sami w stopę. Jak jest zakończenie nie do końca jasne to w umysłach widzów pozostaje znak zapytania przez co film zostaje dłużej zapamiętany. A tak, jak jest wszystko podane na tacy to ocena filmu spada i też szybciej się taki film zapomina.

ocenił(a) film na 6
wild_scarlet_rose

otóż to, nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones