PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 814
ocen
7,6 10 1 138814
6,7 21
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

Witam, mam ważne pytanie. Każdy widział Bale w tym filmie i jego wygląd. Zastanawia mnie fakt co jadł Chris na diecie do tego filmu. Czytałem w jego biografii że jabłka i sałaty, ale ja jedząc to przez 2 dni umieram xd. Czy ktoś orientuje się jaka dokładnie była jego diata do tego filmu, że aż tak schudł?

użytkownik usunięty
sebek_08

Jest napisane w ciekawostkach, że jadł dziennie jedną puszkę tuńczyka i jedno jabłko.

ocenił(a) film na 9
sebek_08

w gazecie FILM pisali ,ze żurawiną i czymś tam jeszcze

sebek_08

Bardziej mnie ciekawi fakt jak odzyskał formy, bo jak wiadomo rok później grał w Batmanie gdzie był napakowany :).

ocenił(a) film na 9
EminemSlimShady

Poczytaj o czymś takim jak "pamięć mięśni" :)

bambuspl

Dzięki :D nie wiedziałem, że to jakiś większy wpływ, a tu proszę :D.

ocenił(a) film na 9
EminemSlimShady

poczytaj o tym jak Bale przyznał się do brania sterydów, wiadomo, ze nie jest mozliwe osiagnac takie efekty w tak krotkim czasie, ale to jego praca i jego cialo.

powrot_glodzilli

haha oczywiście że wali koks jak 3/4 Hollywódów

użytkownik usunięty
sebek_08

Widziałam fragmenty dokumentu ukazującego pracę nad tym filmem i tam była mowa o tym, że Bale, by tak schudnąć, dosłownie żył na kawie i papierosach. Podobno mówił, że nie miał kopletnie sił stać na własnych nogach.

ocenił(a) film na 6

Jak to w dokumencie podobno mówił?

użytkownik usunięty
fantasmagore

Dokument widziałam lata temu i z tego co pamiętam, powiedział to ktoś z ekipy filmowej, dlatego napisałam, że "podobno mówił".

ocenił(a) film na 6

A, okej. Dociekam, bo czytuję tu i ówdzie różniące się informacje dotyczące jego tajemniczej diety, wokół której krążą już legendy ;)
A że wiem, jak to jest przez "jedynie" 4 dni, dosłownie bez żadnego jedzenia, pić tylko kawę i palić papierosy, powątpiewam w ten wyczyn. Już przez kilka dni z organizmu robi się taka miazga, że oszczędzę słów. Jestem skłonny uwierzyć w tę puszkę tuńczyka i jabłko (nawiasem mówiąc - słyszeliście niedawno o polskim studencie, który przez cały miesiąc odżywiał się tylko za jedną złotówkę dziennie?).

ocenił(a) film na 9
sebek_08

podobno posypywal sobie kokaine amfetaminą i przepalal meta

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

Też o tym słyszałem. Wtedy podobno po zażyciu tego kładł się spać na kilka dób, wtedy nie jadł i chudł, bo spał. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

fantasmagore

http://www.fitnow.pl/pl/3/626/875/Trening-Christiana-Balea-do-filmu-Batman-Mrocz ny-Rycerz taki art. dzisiaj się ukazał

sebek_08

Trochę rozsądku. Bieganie + ograniczenie węgli a prócz wagi nie stracisz też zdrowia.

sebek_08

tu nie chodzi o dietę, zjadł jaja tasiemca, a potem go wysrał !

ocenił(a) film na 9
Mothyff

patrząc na różne teorie co do diety Bale'a, nie mogę się powstrzymać aby nie dodać swojej. Mnie się wydaje, że to nie Bale ale jego brat bliźniak, który w tajemnicy żył w Afryce i opiekował się Ugandyjskimi sierotami. Podmienili ich na jakiś czas i po sprawie. Ewentualnie zrobili klon Bale'a, ale to raczej mało prawdopodobne ;)

sebek_08

Nie wierz w to, na 100% miał opiekę lekarską, brał witaminy i środki , które chroniły serce. Na pewno też spożywał podstawowe białka . Bez tego padłby, zacząłby chorować , nie mówiąc już o wypadaniu włosów itp.

ocenił(a) film na 8
sebek_08

W filmwebowych ciekawostkach na stronie Christiana Bale'a jest napisane, że: "Na potrzeby zagrania roli Trevora Reznika w filmie "Mechanik" schudł ponad 28 kilogramów. Tylko raz skorzystał z konsultacji specjalisty od żywienia w kwestii witamin. Natomiast przez większość diety jadł tylko sałaty i jabłka, żuł gumę, palił papierosy i pił beztłuszczową kawę. "

ocenił(a) film na 7
sebek_08

Niedawno czytałam gdzieś jego wypowiedź, w której sam mówił o puszce tuńczyka i pił dużo whisky, ale na tyle aby się od niej nie uzależnić i po tym jak schudł nie czuł się aż tak źle, był wprawdzie osłabiony, ale źle nie było, jednak czuł się mimo wszystko nieswojo ze swym ciałem...

ocenił(a) film na 8
mago1

Te plotki z koksem są dosyć prawdopodobne..

Człowiek przyzwyczajony do pewnej diety i wagi przez dłuższy okres życia (10-15 czy 20 lat) nie jest w stanie manipulować swoją wagą aż tak bardzo (mechanik 55 kg - batman początek 90 kg). Praca organizmu wytwarza naturalną blokadę "głód" oraz psychiczne bodźce przez co 90% społeczeństwa czyta mądre książki, biega, chodzi na siłownie itd itp.
Amfetamina czy też inne środki psychotropowe zapobiegają jakimkolwiek posiłkom bez psychicznego wydatku ( na krótką metę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones