PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 814
ocen
7,6 10 1 138814
6,7 21
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

przeciez nikt nie jest w stanie przezyc bez snu dluzej niz jakis tam czas dajmy na to pare tygodni a nie rok do cholery i to bez ani jednej minuty !!!skoro rerzysezy odwalili taka klape powinno byc napisane ze to film -since sfiction i tyle
a od siebie dodam ze wyglada jak szkielet w tym filmie - niezle poswiecenie - w programie kinomaniak powiedzieli ze wazyl 40 kg i komu to wierzyc teraz;)

malaMi

uwierz, że medycynie znane są różne patologie i odchylenia od normy....
Czasami wydaje się ze pewne anomalia możnaby włożyć między s-f a w rezultacie okazują się kolejnym wybrykiem naszej kochanej Matki Natury.
A odnośnie samego filmu; solidne kino bez odchyleń w strone kiczu ale też bez aspiracji na arcydzieło..... W ocenach solidna i mocna 8

em_zet

no ok ale nie przesadzajmy z nie spaniem rok to tak jakby ktos nie pil czy nie jadl rok wogole...,a tak wogole nie widzialam JESZCZE filmu zdradzi ktos dlaczego wlasciwie on nie spal tyle?

użytkownik usunięty
malaMi

Jemu sie zdawało że nie spał rok.W każdym prawie momencie kiedy mu sie coś zdawało pokazywały jakieś zwidy czy coś w tym rodzaju on po prostu wtedy albo kimał albo zawieszłał sie i przebywał wstanie podobnym do snu.Np kiedy siedział w barze i zdawało mu sie że gada z facetką albo jak go rózne schizy w domu atakowały.on po prostu potrafił gdzieś sobie przysiąść i po prostu odpłynąć a kiedy sie budził zdawało mu sie że to tylko był moment ,a przecież taka zawieszka-sen mogła trwać o wiele dłużej

użytkownik usunięty

Wprawdzie filmu nie widziałam ale uwierz mi medycyna zna przypadki ludzi którzy nie spali po kilka lat (tylko wpadali w tzw. półsen). Oglądałam kiedyś film dokumentalny o facecie, który poddał się eksperymentowi w latach 60-tych i nie spał 8 dni wcale (nawet nie kimał). Podobno skutki w mózgu są nieodwracalne i ludzie wpadają w depresję, obłęd itp. i wtedy mogą robić rzeczy, których normalnie by nie zrobili, np. mordują, gwałcą. Med

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones