Dlaczego film ten jest sklasyfikowany jako horror? Przecież jest to komedia i jestem przekonany że w zamyśle twórców film ten od początku był komedią. Wskazują na to np scena mutacji gadów które tańczą w rytm przyjemnej muzyczki, walka bohaterek na przyjeciu czy wgl zachowanie bohaterek. Jeśli więc klasyfikujemy ten...
więcejKolejne arcydzieło studia The Asylum z efektami na najniższym poziomie jaki może być, fabuła też do kitu bo węzę i krokodyle że sobą współpracowali a nie walczyli jak sama nazwa wskazuje, o absurdach filmu nie wspomnę bo jest tego pisania z godzinę. Mogę tylko wystawić 2/10 jak każdemu filmowi z tego rewelacyjnego...