PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590707}

Megapyton kontra gatoroid

Mega Python vs. Gatoroid
2,3 1 427
ocen
2,3 10 1 1427
Megapyton kontra gatoroid
powrót do forum filmu Megapyton kontra gatoroid

Waszym zdaniem najgorszy jest ?:
a) Megapyton kontra gatoroid
b) DinoCroc kontra Supergator
c) Mega Shark kontra Crocosaurus



ocenił(a) film na 1
misia1147

Przepraszam ,,najgorsze". Proszę o odpowiedzi ;)

ocenił(a) film na 1
misia1147

najgorszy i najlepszy ;) ?

misia1147

Chyba Megapyton vs Gatoroid

misia1147

Moja opinia to b > a > c

Ocenę uzasadniam głównie logiką działania bohaterów i sensownością ich planów. O ile w Dinokroku dopiero na końcu wyskoczyli z magią cukrowego kurzu, o tyle w Megapytonie Debbie cały czas zachowuje się jak średnio inteligentny lemur wypuszczony z niewoli do lasu po raz pierwszy. Ostatni film oceniłem na 1, co wyraża wszystko o nim xD

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Dzięki :) Też bym tak oceniła, bo do DinoCroc kontra Supergator to nie pasują efekty, ryk nie pasuje kompletnie do tego chodzące na dwóch nogach, tytuł jakby nie mogło być ,,Starcie mutantów", żaden z nich nie przypomina tyranozaura :) A co do Megasharka i gatoroida ( dwa osobne filmy) to brak logikii i normalnej fabuły. Efekty sam wiesz co czego . Ooo dzisiaj ( 23 września) megapyton kontra gatoroid :) Śmiech :D

misia1147

Dodaj jeszcze: "Abraham Lincoln kontra zombie" i będzie komplet.

ocenił(a) film na 1
ZoLT_2

Szczerze to nie wiem po co marnować pieniądze a potem je dostawać za takie g*** -.-

ocenił(a) film na 1
misia1147

Widziałem tylko "Megaszczęki kontra megamacki". :(

mr_wall

Ja to ominąłem, zamiast tego obejrzałem "Megarekin kontra krokozaurus". "Megaszczęki (...)" dobre? Hmm, może dlatego tak nisko oceniłem "Megarekina (...)", bo nie widziałem I części, kto wie...

ocenił(a) film na 1
fredaser

Wszystkie są tak samo złe. xD

mr_wall

:D Mimo to, trzeba to będzie nadrobić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones