PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590707}

Megapyton kontra gatoroid

Mega Python vs. Gatoroid
2,3 1 427
ocen
2,3 10 1 1427
Megapyton kontra gatoroid
powrót do forum filmu Megapyton kontra gatoroid

weglug mnie przyjecie.koles mowi "jak ktos ma bron to niech ja wyjmie" a tu nagle kazda
babka i dziadek wyciagaja gnaty z kieszeni i torebek xD ja pie*
dole.......

ocenił(a) film na 1
HEBEK

pyton i sterowiec. Zdecydowanie

ocenił(a) film na 3
Havey_Angel

jeszcze dobra scena jest na końcu jak ta blondi spada z kilkudziesięciu metrów plecami w płytka wodę na dodatek przeżywa, a koles w helikopterze się cieszy że przeżyła a tu nagle zjada ją wąż. A mogła być jeszcze śmieszniejsza ta scena jak by kawałek tego węża spadł i zabił.

ocenił(a) film na 1
pawel_murdock

No właśnie wydawało mi się, że ten kawałek węża ją zabije, a tu lipa :)

HEBEK

Dobre też było jak karmiła aligatory kurczakami i pytała czy może coś pójść nie tak.

ocenił(a) film na 5
HEBEK

Najlepszy był ten taki przerywnik z dzielącymi się komórkami i muzyką Disco

ocenił(a) film na 2
mateyek24

nuta, po karmieniu krokodyli najlepsza :D :D :D i dodatkowo scena z pytonem do którego wjeżdża pociąg hahaha

ocenił(a) film na 5
brian1906

Aż mnie pokusiło, żeby to wrzucić na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=lQRnDsHAR6U :)

ocenił(a) film na 1
HEBEK

Pociąg wjeżdżający do paszczy pytona :)

ocenił(a) film na 1
Plastel007

Haha! To było najlepsze... :D Jeny co za film..

ocenił(a) film na 1
HEBEK

Scena, gdy rybacy łowią - jednego zjada pyton. Drugiego reakcja na śmierć kumpla? Otwiera piwko i pije jego zdrowie! Niestety spada na niego odłamek z pozostałości po pytonie i prawdopodobnie umiera...
Aż łezka się zakręciła :D

Jeszcze jadą w 4 samochodem i 80-letnia babcia wychodzi przez dach i strzela z 2 metrów do spikselowanego stwora! Pomijając to, że właśnie chwilę wcześniej pod nim przejechali i nie miałby on miejsca nawrócić się za nimi w tak wąskiej uliczce : )

Swoją drogą ten film ma bardzo wiele takich niedorzecznych scen i to jest fajne, bo sami twórcy wiedzieli, że chcą zrobić kicz - tylko jak namówili aktorów, żeby w tym zagrali.

użytkownik usunięty
przemyslav07

Albo scena gdy 40-metrowy aligator wynurzył się z jeziora o głębokości pół metra a dziewczyna i facet mając 5-10 metrów do brzegu stali i krzyczeli.

ocenił(a) film na 1

Muzyka wygrała!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones