PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117582}

Metalowa zemsta

Trick or Treat
5,7 540
ocen
5,7 10 1 540
4,7 3
oceny krytyków
Metalowa zemsta
powrót do forum filmu Metalowa zemsta

o ile słuchałem takich kapel jak iron maiden, metallica, running wild, czy nawet helloween, o tyle hairmetalu nigdy nie znoiłem. w tej chwili jak dla mnie to wszystko jest śmieszne. już nie mówiąc o ich strojach :D
tutaj muzyka jest na zmianę tandetna i w miarę ok, ale w sumie to miałby horror młodzieżowy, a nie heavymetalowey klip. nie wiem czy fanom metalu spodoba się to bardziej, ale jak dla mnie to marny film. "wygląda" to niexle, bo budżet o dziwo był nawet przyzwoity, ale fabuła jest debilna, bohaterowie irytujący, klimatu i suspensu brak i nawet żadnych scen gore tu nie ma . bleeee. fuuuuu. nie polecam. 3/10
jeżeli jednak jesteście fanami metalu i horrorów z lat 80ych grzechem było by tego nie zboczyć ...

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

jak to zwykle ze mną bywa lubię coś dodać jakiś czas po seansie. dziś nie wspominam tego filmu aż tak źle, pamiętam, że początek był fajny, było parę fajnych scen i motywów, jednak potem zrobiło się marnie. ale może jednak 4/10?

ocenił(a) film na 10
kangur_msc_CM

A gdzie jest powiedziane, ze kazdy horror musi zawierac sceny gore ? Dla mnie najlepszymi horrorami jakie w zyciu widzialem byly wlasnie te bez ani jednego motywu gore ... A co do samego filmu to Metalowa Zemsta jest w moim przypadku miloscia od pierwszego ,,obejrzenia,, ... Swietny film, z genialnym soundtrackiem i klimatem jakich dzisiaj ze swieca szukac ... Duzo scen, ktore zapadaja w pamiec, niezle efekty jak na tamte lata. Calosc wykonana na najwyzszym poziomie ... Na moje ten film zasluguje na niemniejsza slawe jak chociazby Nightmare On Elm Street.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones