PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7700}

Mgła

The Fog
6,5 11 826
ocen
6,5 10 1 11826
6,2 11
ocen krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Klimat genialny, muzyka świetna. Film trzyma w napięciu od 1 do ostatniej minuty.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Jest to pierwszy horror jaki oglądnąłem w życiu. Był nagrany przez mojego tatę na kasetę VHS, ( ech to były czasy jak się chodziło do wypożyczalni filmów na kasetach); pamiętam jak oglądałem cały film w napięciu. Zgadzam się w 100% z >>LeoMessi86<< film naprawdę bd. w końcu zrobi go John Carpenter. Naprawdę warto go obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

dokładnie tak ! i te aktorstwo ! w sumie nie ma tu "głównej roli" - oprócz mgły:) - ale wszyscy grają fenomenalnie !

ocenił(a) film na 4
LeoMessi86

Dla mnie ten film to gniot... Nie wiem co w nim się może podobać. Ogólnie lubię horrory, ale ten nie był ani straszny, ani nawet śmieszny (co z reguły rekompensuje brak straszności). Klimat miał dość marny, fabułę to miał taką że bym po pijaku lepiej napisał... Ot taka ekranizacja marnej opowieści przy ognisku - lepsze opowiadaliśmy sobie na obozie jak miałem 14 lat. Chyba wezmę się za pisanie scenariuszy do filmów

aethersis

Szanuję cię chłopie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones