PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 067
ocen
6,7 10 1 45067
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

5/10

ocenił(a) film na 5

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda... Sama mam 17 lat i jakoś nie byłam za uczuciami
nastolatków(chociaż powinnam) od początku do końca rozumiałam postawę ojca dziewczyny...

Agu888

Hmm.. akceptuję twoją opinię i myślę, że sposób twojego myślenia jest ciekawe więc napisz o tym coś więcej. Chętnie dowiem się dlaczego rozumiałaś jego postawę ;) Bo w sumie chyba nie była w porządku i pewnie sama nie chciałabyś aby twój ojciec miał taką postawę wobec twojego chłopaka. Dlaczego uznałaś jego postępowanie za słuszne?

ocenił(a) film na 5
oluss_RS

Dziewczyna ma siedemnaście lat, jest to czas właśnie na to, żeby wybrać swoją drogę w życiu, czas gdy droga którą wybierzemy wiedzie się z nami przez całe życie(studia, miasto zamieszkania itp) a miłość jak to miłość w tym wieku, wiem na własnym przykładzie, jest chłopak, później go nie ma, mimo, ze zawsze się wydaje, że to jedna jedtna wielka miłość :) Moi przyjaciele też są w związku już od kilku lat a później nawet najmniejsza pierdoła psuje kilkuletni związek, a wybory, które mamy możliwość podjąć właśnie w tej chwili odnośnie dalszych planów na życie będą już z nami do końca. Ojciec stracił już jednego syna i wiadomo...ojcowie zawsze czują większy sentyment do swoich córek " córeczka tatusia" i chciał dla niej jak najlepiej, żeby miała dobre życie, żeby była kimś w życiu i odnosiła sukcesy. Jestem pewna, że gdyby ona już zmieniła miejsce zamieszkania i zaczęła studiować tam gdzie chciała i gdyby wtedy znalazła sobie chłopaka, to ojciec nie miałby nic a nic przeciwko :)

Agu888

Pewnie masz rację, ojciec ma pełne prawo martwić się o córkę, ale Hugh też miał swoje grzeszki, przecież zdradzał Anne, a jego relacja z Keithem była fatalna..

ocenił(a) film na 5
oluss_RS

Oczywiście, że tak, ojciec też nie był święty, ale to nie wyklucza tego co czuł do swojej córki. :)

Agu888

Pragnienie dobra dziecka za wszelką cenę..

Agu888

ja sie zupelnie z toba zgodze, sama mam 17 lat i szykuje sie na medycyne, taka milosc to tylko w filmach :( no niestety, edukacja jest bardzo wazna w tym wieku i chociaz ojciec byl denerwujacy bo wiadomo, jako dziewczyna, lubie "happy endings" ale zupelnie go rozumialam, zanim oczywiscie dowiedzialam sie o jego zdradzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones