PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 067
ocen
6,7 10 1 45067
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

czy tylko mi zachowanie Keatha wydało się podobne do Tylera z Remember me? obaj stracili brata,
i postanowili żyć nie patrząc w przyszłość, kłótnie z ojcem, ojciec pochłonięty pracą itp. Jakoś tak
miałem wrażenie że trochę zapożyczyli z owego filmu. Do tego soundtrack z Remember me w
~~1:24:00 filmu (utwór Marcelo Zarvos- Morning Montage)

ocenił(a) film na 2
Deafir

Endless love zrzyna z wszystkiego, co do tej pory wyszło w kategorii melodramat, komedia ormantyczna. Więc mozesz mieć rację

Deafir

Brata to akurat straciła główna bohaterka..ja nie widzę za dużo powiązań, no może poza kłótnią z ojcem dziewczyny.. niestety melodramaty czy komedie romantyczne są do siebie podobne..

ocenił(a) film na 4
awrel

Główna bohaterka miała dwóch braci, jeden umarł, a ten drugi nazywał się Keath. Więc Keath też stracił brata. Możliwe że melodramaty są podobne, nie obejrzałem zbyt wiele. ;)

Deafir

to prawda, Keith to jej brat, mi chodziło o głównego bohatera ;) pozdrawiam

Deafir

Właśnie jestem po obejrzeniu, filmu no i faktycznie są powiązania. Mnie się rzucił najpierw soundtrack, po jego usłyszeniu wszystko połączyły mi się te dwie historie razem i to całkiem spójnie... Nawet tytuły się ze sobą łączą... Miłość bez końca i Pamiętaj mnie (Twój na zawsze)

Film powstał na podstawie książki Spencer Scott ur. 1945
Miłość Bez Końca 1979 (?) Angielska Wikiedia http://en.wikipedia.org/wiki/Scott_Spencer_%28writer%29

Deafir

Jak oglądałem film to nie zwróciłem na uwagę na powiązania. Chociaż jeśli teraz bliżej przypatrzeć się bohaterom to rzeczywiście można zauważyć pewne podobieństwa.
Uważam jednak, że bohater Remember Me jest bardziej intrygujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones