PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 067
ocen
6,7 10 1 45067
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

Przepiękna miłość!

ocenił(a) film na 10

Ten film jest po prostu piękny. Aktorzy występujacy w głównych rolach zostali dobrani rewelacyjnie i genialnie ukazali chemię na ekranie tak więc dla Pettyfera i Wilde dziesiątka ode mnie :)
Do kina weszłam obojętnie, wyszłam wzruszona i zachwycona.
Minusem są brakujące sceny, których obecność na pewno podniosłaby atrakcyjność filmu.

AllyFara

Film do bólu przewidywalny, banał zahacza o kolejny.

ocenił(a) film na 10
piczympoom

Boże. Nie wypowiem się.

AllyFara

No bo nie masz co dodawac. 10 dla tego filmu to tak jakby nazwac jorka bestią do zabijania.

ocenił(a) film na 10
piczympoom

A popadać z tobą w głupią dyskusję to tak jakby się wracać do przedszkola.
Nie wiem czy to przebolejesz, ale każdy ma prawo do własnego zdania i tak, na twój temat nie mam co dodawać, tu masz rację, ale dziwię się że wbijasz na strony filmów, których nie lubisz i komentujesz znowu i znowu bo widziałam, że już wcześniej chyba komentowałeś ten film.. dziwne.
Więcej nie odpisuję, od razu informuję.

ocenił(a) film na 8
AllyFara

Mi też się podobał :) choć z początku wydał mi się nudny i pomyślałam, że wszystko dzieje sie zbyt szybko...ale pozniej sie rozkreciło :) Polecam

ocenił(a) film na 10
Aselka

Tak, film może nie jest idealny, ale na swój sposób piękny. :)

ocenił(a) film na 2
AllyFara

Ludzie, jaka chemia?

Przypadkowo spotkali się naimprezie, gdzie był parkingowym. Taki z niego huncwot, że pożyczył super samochód, by ją przewieźć. A, no i jeszcze obronił jej dobre imię w bójce.
Potem była już impreza, na której cłowali się w szafie, zaś po imprezie już byli praktycznie parą. No i obowiązkowa scena słodkich wakacji w rytmie jeszcze słodszego popu.

Nie ma żadnej chemii. Nie ma żadnych etapów tego związku. Jest tylko cukier bezwstydnie lejący się z ekranu.

ocenił(a) film na 10
laxman

Każdy mierzy swoją miarą, każdy ocenia wedle własnych kryteriów. Masz prawo do swojego zdania, ja też i na tym zakończmy. Dodam wyłącznie, że to TYLKO film.

ocenił(a) film na 10
laxman

Coś sobie uświadomiłam: chemia pomiędzy aktorami to jedno a tępo akcji to drugie. Ja mam na myśli to pierwsze bez względu na to, jak szybko przeskakiwały etapy ich związku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones