PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 073
oceny
6,7 10 1 45073
3,0 3
oceny krytyków
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

Jaki tytuł nosi ostatnia piosenka w filmie (chodzi mi już o tą ostatnią w napisach końcowych).
Szukałem po wszystkich soundtrackach, ale nie mogłem jej znaleźć..

Zaczyna się w 103:00, proszę o pomoc - bardzo mi na tym zależy..

Kubny_

Warner Bros Records nie wypuściło chyba tej piosenki, a przynajmniej nie ma jej na liście i rzeczywiście nie ma jej w soundtrackach.. ale przesłuchałam ją kilka razy i wydaje mi się, że to musi być odłamek piosenki 'Endless Love Suite" lub część tej piosenki, która nie została wrzucona do właściwego soundtracku, przysłuchaj się :)

oluss_RS

Właśnie pierwsza rzecz jaką zrobiłem po usłyszeniu tej piosenki, to zajrzenie do "Endless Love Suite", bo byłem pewny, że tam ją usłyszę, ale jednak nic identycznego nie usłyszałem. No nic, chyba rzeczywiście jej nigdzie nie znajdę. Dzięki za pomoc. ;)

Kubny_

Zgadza się bo to pewnie jakaś niewykorzystana jej część, ale jak uda mi się ją zdobyć, dam znać :)
I nie ma za co!

Kubny_

ta piosenka to Tegan and Sara - don't find another love

margojosh

Przykro mi, znam w/w piosenkę na wylot i to nie jest to. :)

ocenił(a) film na 6
Kubny_

przed chwila skonczylam studiowac cala muzyke z filmu I tak to jest Tegan and Sara Don't find another love

ocenił(a) film na 6
sasza99

A czy ktoś wie jaki tytuł nosi ten energiczny kawałek w którym tak bardzo cieszą się życiem są na koncercie i wtedy leci ten utwór...pojęcia nie mam jak sie nazywa..z góry dziękuję;)

Kubny_

więc może chodzi Ci o ten malutki fragmencik naprawdę na samym końcu gdzie nuci jakiś męski głos. Ale niestety nie znam tego

ocenił(a) film na 6
Kubny_

może ta?
Lord Huron - Ends of the Earth

lubiedzemalinowy

Lord Huron jest gdzieś około 97 minuty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones