film

Miłość i inne komplikacje

Love and Other Impossible Pursuits
2009
1h 59m
6,7 12 919
ocen
6,7 10 1 12919
Młoda kobieta zmaga się z utratą dziecka. Walczy również o przekonanie do siebie byłej żony partnera i ich syna. Zobacz pełny opis
Miłość i inne komplikacje zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Miłość i inne komplikacje
Zwiastun nr 1
[person=316]Natalie Portman[/person] w filmie wcieliła się w postać Emilii Greenleaf, prawniczki, która nawiązuje romans ze swoim szefem ([person=113554]Scott Cohen[/person]) i doprowadza do rozbicia jego małżeństwa (żoną jest [person=6477]Lisa Kudrow[/person]). Para wydaje się szczęśliwa, żenią się, a Emilia jest w ciąży. Jednak po porodzie dziecko umiera, a kobieta nie może się pozbierać po tragedii. Jej związek rozpada się na jej oczach. Ratunkiem może okazać się więź, jaką nawiązuje z pasierbem. 2010-12-28T09:58:22 https://fwcdn.pl/webv/39/22/23922/theotherwoman_tlr1_h480p.23922.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/63/442563/the_other_woman___love_and_other_impossible_pursuits__trailer__1_us__2011_.vp9.720p.webm

Aspirująca prawniczka, Emilia Greenleaf (Natalie Portman), myślała, że wie, czego chce, wiążąc się z seksownym i żonatym Jackiem Woolfem (Scott Cohen). Nie sądziła jednak, że zajdzie w ciążę i wyjdzie za mąż, co więcej - nie planowała nawiązywać jakiejkolwiek relacji ze swoim trudnym ośmioletnim pasierbem.

na podstawie
Ayelet Waldman (powieść)
studio
Handsomecharlie Films / Incentive Filmed Entertainment / Marc Platt Productions
tytuł oryg.
Love and Other Impossible Pursuits
inne tytuły
Love & Other Impossible Pursuits
The Other Woman
więcej
Film był kręcony w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Początkowo rolę Emilii miała zagrać Jennifer Lopez, ale nagle zrezygnowała z projektu. Ostatecznie angaż dostała Natalie Portman.
Produkcja filmu rozpoczęła się w listopadzie 2008 r.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co się dzieje po chwilach ognistego seksu, kiedy związek musi przetrwać? Ano zaczynają pojawiać się nieporozumienia, roszczenia i zwykłe życiowe komplikacje. Oczywiście, trzeba rozmawiać, ale nie zawsze dwie osoby w tym samym czasie są chętne mówić.
Film momentami bywa męczący, ale nie na tyle, żeby nie dało się...

Film dośc dobrze oddaje klimat rozwodu i to co się dzieje wtedy z dzieciakami. W filmie powiedziano, że dziecko 3dniowe wedle żydowskich przekonań nie jest człowiekiem, jeżeli to prawda to ci Żydzi są równie "pogrzani". Z komedią ten film nie ma nic wspólnego. 7/10.

7/10

ocenił(a) film na 7

Całkiem niezły film, głównie dzięki rewelacyjnej Natalie. I wielki plus za odczarowanie Lisy Kudrow - w końcu będę ją kojarzyć z innej roli niż Phobe z Przyjaciół:)

8/10

ocenił(a) film na 8

Świetna obsada , wyjątkowy scenariusz - wart obejrzenia

Dobijają mnie ludzie, którzy zawsze próbują przedobrzyć. Tytuł THE OTHER WOMAN był prosty, oddawał cały charakter filmu, a przy tym miał w sobie coś interesującego - jest to termin najczęściej używany w określaniu "tej innej", którą znajduje sobie mąż, narzeczony itp., generalnie mężczyzna będący już w jakimś związku....

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones