Odtwórz Zwiastun nr 1 2:18
Film

Love and Other Impossible Pursuits

2009 1 godz. 59 min.
6,8 12 169
ocen
6,8 10 12169
8 582
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"442563","linkUrl":"/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+i+inne+komplikacje-2009-442563","alt":"Miłość i inne komplikacje","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/25/63/442563/7664466.2.jpg"}
Młoda kobieta zmaga się z utratą dziecka. Walczy również o przekonanie do siebie byłej żony partnera i ich syna.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Miłość i inne komplikacje
Miłość i inne komplikacje (2009) Zwiastun nr 1 2:18
Miłość i inne komplikacje | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2009 | Film [person=316]Natalie Portman[/person] w filmie wcieliła się w postać Emilii Greenleaf, prawniczki, która nawiązuje romans ze swoim szefem ([person=113554]Scott Cohen[/person]) i doprowadza do rozbicia jego małżeństwa (żoną jest [person=6477]Lisa Kudrow[/person]). Para wydaje się szczęśliwa, żenią się, a Emilia jest w ciąży. Jednak po porodzie dziecko umiera, a kobieta nie może się pozbierać po tragedii. Jej związek rozpada się na jej oczach. Ratunkiem może okazać się więź, jaką nawiązuje z pasierbem.

Aspirująca prawniczka, Emilia Greenleaf (Natalie Portman), myślała, że wie, czego chce, wiążąc się z seksownym i żonatym Jackiem Woolfem (Scott Cohen). Nie sądziła jednak, że zajdzie w ciążę i wyjdzie za mąż, co więcej - nie planowała nawiązywać jakiejkolwiek relacji ze swoim trudnym ośmioletnim pasierbem.

na podstawie
Ayelet Waldman "Love and Other Impossible Pursuits" (powieść)
studio
Handsomecharlie Films / Incentive Filmed Entertainment / Marc Platt Productions
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Love and Other Impossible Pursuits
inne tytuły
Miłość i inne komplikacje Polska
Love & Other Impossible Pursuits
The Other Woman
Więcej...
Film był kręcony w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Początkowo rolę Emilii miała zagrać Jennifer Lopez, ale nagle zrezygnowała z projektu. Ostatecznie angaż dostała Natalie Portman.
Produkcja filmu rozpoczęła się w listopadzie 2008 r.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 7/10 Warto obejrzeć zwłaszcza po kłótni. Dobra analiza związku.

  ADEMIDA ocenił(a) film na 7

  Co się dzieje po chwilach ognistego seksu, kiedy związek musi przetrwać? Ano zaczynają pojawiać się nieporozumienia, roszczenia i zwykłe życiowe komplikacje. Oczywiście, trzeba rozmawiać, ale nie zawsze dwie osoby w tym samym czasie są chętne mówić. Film ... więcej

 • 7/10

  kingucha89 ocenił(a) film na 7

  Całkiem niezły film, głównie dzięki rewelacyjnej Natalie. I wielki plus za odczarowanie Lisy Kudrow - w końcu będę ją kojarzyć z innej roli niż Phobe z Przyjaciół:)

 • Dobijają mnie ludzie, którzy zawsze próbują przedobrzyć. Tytuł THE OTHER WOMAN był prosty, oddawał cały charakter filmu, a przy tym miał w sobie coś interesującego - jest to termin najczęściej używany w określaniu "tej innej", którą znajduje sobie mąż, narzeczony itp., generalnie mężczyzna będący już w jakimś ... więcej

 • 8/10

  ador2 ocenił(a) film na 8

  Świetna obsada , wyjątkowy scenariusz - wart obejrzenia

 • Rozwód i Żydowskie zwyczaje

  mercg ocenił(a) film na 7

  Film dośc dobrze oddaje klimat rozwodu i to co się dzieje wtedy z dzieciakami. W filmie powiedziano, że dziecko 3dniowe wedle żydowskich przekonań nie jest człowiekiem, jeżeli to prawda to ci Żydzi są równie "pogrzani". Z komedią ten film nie ma nic wspólnego. 7/10.

  1