Film

All's Faire in Love

2009 1 godz. 43 min.
5,6 592
oceny
5,6 10 1 592
329
chce zobaczyć
{"id":"434794","linkUrl":"/film/Mi%C5%82osna+maskarada-2009-434794","alt":"Miłosna maskarada","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/47/94/434794/7401568.2.jpg"}
By zaliczyć kurs literatury i historii, Will bierze udział w obozie, podczas którego studenci odtwarzają angielskie realia czasów Szekspira.

Will (Owen Benjamin), gwiazdor futbolu, z powodu nadmiaru nieobecności ma problem z zaliczeniem kursu z literatury i historii. Profesor Shockworthy (Cedric the Entertainer) daje mu ostatnią szansę nadrobienia zaległości. Will zmuszony zostaje dołączyć do grupy teatralnej, która co roku, przez kilka tygodni lata zajmuje się odtwórstwemWill (Owen Benjamin), gwiazdor futbolu, z powodu nadmiaru nieobecności ma problem z zaliczeniem kursu z literatury i historii. Profesor Shockworthy (Cedric the Entertainer) daje mu ostatnią szansę nadrobienia zaległości. Will zmuszony zostaje dołączyć do grupy teatralnej, która co roku, przez kilka tygodni lata zajmuje się odtwórstwem historycznym. Młodzi ludzie zakładają obóz, w którym życie toczy się według angielskich zwyczajów epoki Szekspira. Will podchodzi do pomysłu niezbyt entuzjastycznie, ale z czasem zmienia zdanie, w czym niemały udział ma, poznana na miejscu, Kate (Christina Ricci).

na podstawie
R.A. White (materiały do scenariusza, historia)
studio
Duke of York / Gold Rush Pictures / Patriot Pictures / Więcej...
inne tytuły
Ye Olde Times (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Flint i Holly (Michigan, USA) oraz w Tampie (Floryda, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie można obejrzeć?

  Liniaa_Sercaa

  j.w

  • nudny i nijaki

   patrycja_s ocenił(a) film na

   Nie polecam! szkoda czasu.

   • Fajny

    Piotrek4 ocenił(a) film na

    Sympatyczny filmek, a to dzięki głównym bohaterom. Mimo, że fabuła wręcz głupiutka to ogląda się wyśmienicie.

   • Warto zobaczyć!!!

    niunka618

    Film godny polecenia!! Świetna komedia romantyczna, bardzo zabawna!!

   • Przegięty

    Khaosth ocenił(a) film na

    Inscenizacje dawnych czasów bywają ciekawą formą rozrywki. Kiedy jednak jest się do nich przymuszanym a wśród pozostałych zaangażowanych dominują gbury i dziwacy potrafią być koszmarem. "Miłosna maskarada" jawi się jako taki koszmar. Film ma bardzo słabe podstawy. Przypomina wykoślawioną wersję "Akademii ... więcej

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.