PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 150 998
ocen
7,6 10 1 150998
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Niezwykły film. 

ocenił(a) film na 9

Jest to produkcja bardzo wzruszająca,ciekawa z genialną fabułą pomysł był na prawdę dobry i został zrealizowany perfekcyjnie za $6 500 000 co na dzisiejsze czasy nie jest dużą kwotą.W filmie "Crash" poruszana jest kwestia rasizmu jak i również kilka innych kwestii najbardziej
zauważalna to ta w której bohaterowie są w jednej chwili negatywni by po kilku minutach być pozytywnymi,ukazuje to świetnie ludzką cechę czyli to że zachowujemy się czasem jak nie ludzie a czasem jak ludzie przez co trudno ocenić człowieka gdy nie widzi się jego całego życia. Gdy oglądałem po raz pierwszy ten film powiedziałem sobie że to produkcja na Oscara tym bardziej ciesze się że go zdobyła.Filmy z wartościami oraz przesłaniem zasługują na wysoką ocenę dlatego ode mnie 10/10 równie dobry był chyba tylko "American History X" który również świetnie poruszał kilka kwestii gorąco polecam takie filmy.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
DemiaN

Świetnie to wszystko ująłeś . Warto dodać , że jest zaskakujący i trzyma w napięciu podczas każdej minuty oglądania . Polecam 10/10:)

ocenił(a) film na 9
paktofoniczka

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
DemiaN

Dokładnie, zgadzam się z Tobą z kolegą, szczególnie ze zdaniem ' bohaterowie są w jednej chwili negatywni by po kilku minutach być pozytywnymi,ukazuje to świetnie ludzką cechę czyli to że zachowujemy się czasem jak nie ludzie a czasem jak ludzie przez co trudno ocenić człowieka gdy nie widzi się jego całego życia.'. Nic dodać nic ująć, film jest niesamowity.

ocenił(a) film na 9
Flashpoint

Dzięki :)

użytkownik usunięty
DemiaN

Bohaterowie zawsze zachowują się jak ludzie, jedynie kierują się różnymi emocjami, Weźmy takiego Dillona: SPOJLER pod wpływem gniewu zachowuje się nagannie wobec kobiety, którą zatrzymał, bo jej zachowanie poteguje jego gniew. a następnego dnia ratuje jej życie, bo odrzucił negatywne emocje, skupił się na tym, co do niego należy. Tak samo z Bullock: pod wpływem gniewu zachowuje się jak suka, dopiero kiedy odsunie na bok złość, kiedy sama poczuje ból, okazuje się, że i ona jest zdolna do cieplejszych uczuć.

ocenił(a) film na 10
DemiaN

Nie mogę nic innego napisać jak ŚWIETNY FILM !!! Ode mnie 10/10.

Film genialnie pokazał jak każdy z nas jest powiązany z ogromem kompletnie obcych nam ludzi i, że NAPRAWDĘ mamy wpływ na ich życie. Normalnie człowiek nie zastanawia się nad tym, że drobna decyzja może odbić się na osobie o której istnieniu nie mamy pojęcia a po tym filmie przychodzi taka refleksja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones