PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158395}
6,8 56
ocen
6,8 10 1 56
Mie men can an zhi nie sha
powrót do forum filmu Mie men can an zhi nie sha

Kolejny majstersztyk z Hong-Kongu 3 kategorii. Pierwsze pol godziny filmu to pokaz nie przez wszystkich lubianego humoru rodem z HK. Przyklad? Oficer prowadzacy sledztwo w sprawie wielokrotnego morderstwa wacha pochwe denatki, a na pytanie policjantki co robi odpowiada z usmiechem 'sprawdzam czy miala stosunek przed smiercia'. Kiedy sprawca zostanie juz zidentyfikowany i ujety, poznajemy szczegoly tej makabrycznej zbrodnii. Film wowczas rozkreca sie, a jak sie juz rozkreci - nie ma lekko, wierzcie mi! Kazdy kto lubi mocne, brutalnie i ciezkie kino powinien bezwzglednie zapoznac sie z ta produkcja. Inni moga ja uznac raczej za niesmaczną, gdyz z pewnoscia nie jest to kino dla kazdego.

ocenił(a) film na 7
Man_Behind_The_Sun

Napewno obejrze ;)
Troche pokręcony tytuł...
Puki co to załatwiam cobie man behind the sun 4...

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Zasysam z isohunt. Niestety wolno idzie. Jak obejrzę, to napiszę coś o nim :P Może :P Cieszy mnie, że kobieta z tego filmu postawiła na swoim :P podobno.

ocenił(a) film na 10
____10

Tylko nie pomyl filmu, bo jest pare o tym tytule;p A to czy postawila na swoim...sama zobaczysz, zakonczenie jest niesamowite!

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Dzisiaj skończyło się ściągać. Bardzo się cieszę, bo dzisiaj szybko poszło :P Było chyba 39 % gdzieś i dziś mi się już ściagnęło. Tak, to ten film. Na razie przewijałem urywkami i widzę nagość, klimaty Azjatyckie i głupawy humor, oraz krew :P

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Obejrzałem. Film był z początku śmieszny(ten głupi humor) potem szokujący, a na końcu wzruszający. Biedaczka zginęła. Nie postawiła do końca na swoim. Ale patologiczna rodzina padła trupem. Myślałem, że będzie więcej gore. To nie był raczej film gore, tylko komedio-dramatyczny-szoker z dużą ilością seksu. Znacie może jakieś dobre filmy gore ? Ale takie, w których jest dużo krwi i flaków i można się z tego posmiać. Takich właśnie szukam. Nie lubię mrocznych gore :/

ocenił(a) film na 3
____10

Mam nadzieję, ze za ten spojler zginiesz bolesna śmiercia z rak honkogskiego psychopaty

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Acha i czy może wiecie co jest w części drugiej tego filmu.

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Dałem 10/10. Jeszcze jedno :-) Zastanawiam się czy nie mam jakiejś wersji skróconej tego filmu :/ wtedy gdy główna bohaterka kładzie swojego brata na ziemię, dźga go nożyczkami, ale jakoś dziwnie, bo jest pokazane jak dźga go tylko z raz i szybko jest jakaś inna scena. Czy tak jest w oryginalnej wersji filmu czy może mam jakąś ukróconą ?

ocenił(a) film na 10
____10

W mojej wersji jest tak - gosc dostaje pare strzalow z pistoletu gdy ucieka po schodach, a potem ona zrzuca go z tych schodow i wbija mu nozyczki w plecy. Nastepna ujecie to zakrwawiona Mak Wei-Fong stojaca z nozyczkami nad swym bratem. Najlepiej zobacz ile trwa twoja kopia, porownaj z baza IMDB i bedziesz wszystko wiedzial. Podobnych filmow z Hong Kongu jest cala masa - troche opisalem na moim blogu, ale najbardziej klimatem przypomina mi 'Red To Kill' - nawet z ta sama pania w roli glownej. Mowie Ci to, bo druga czesc 'Daughter Of Darkness' jest ponoc znacznie slabsza, no i biorac pod uwage koncowke 1-szej czesci jest to z pewnoscia calkiem inny film. Po szokerach z HK nie spodziewaj sie zwykle typowego gore, tylko czegos w mniej/bardziej podobnym stylu do komentowanego filmu.

Co do smiesznych komedii-gore z duza iloscia flakow odpowiadam niezmiennie: Braindead i Story Of Ricky. Te 2 moge polecic, bo generalnie nie przepadam za tego typu filmami.

ocenił(a) film na 3
Man_Behind_The_Sun

I ty równiez.

ocenił(a) film na 3
aklekot

Dobra, przesadziłem. Zakończenie jest znane praktycznie od początku, a poza tym film jest tak zły, że nie ma to specjalnego znaczenia.

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Dzięki za odpowiedzi. Porównam długość mojego z bazą imdb :-)

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Kurcze, czyżby moja wersja była skrócona gdzieś o niecałe 3 minutki ? Pisze uncut moja wersja(niby bez cięć) a właściwa według imdb trwa 96 minut, moja 1:33:25 sekund... może coś źle obliczyłem :P

ocenił(a) film na 8
____10

Macie napisy polskie do Daughter of Darnkess 1 i 2. Mój angielski niestety lekko kuleje.

Man_Behind_The_Sun

Witam czy mógłbyś podać link do napisów ? : )
Bardzo był by wdzięczny , pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones