PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33354}
6,6 3 618
ocen
6,6 10 1 3618
Mila księżycowego światła
powrót do forum filmu Mila księżycowego światła

Dobre kino

ocenił(a) film na 6

Filmik kupiełm z ciekawości- raz, by sprawdzić, jak Gyllenhaal poradzi sobie wśród tak doborowej obsady, dwa by przekonać się, czy Santaollala zaczaruje mnie muzyką jak w przypadku Brokeback Mountain. I co dostałem? Jake wyszedł naprawdę dobrze (jak zwykle zresztą), a muzyka... Jezu, to się nazywa talent:D Słuchając kawałków gitarowych miałem wrażenie, jakbym unosił się w chmurach- dosłownie! Dowó na to, że muzyka uskrzydla;) Cała reszta filmu stoi na równie dobrym poziomie- świetne zdjęcia budujące lekki, specyficzny klimacik, odpowiednia do tematu i filmu scenografia i rekwizyty (niesamowity motyw z naklejkami w języku włskim) i przede wszystkim ciekawa, wciągająca fabuła. Pytanie więc: co jest film i o czym opowiada? Odpowiedź jest jedna- jest to zaskakujące i poruszające stadium ludzkiej psychiki w okresie kryzysu, historia o utaconych złudzeniach, na których budujemy nasz świat i przede wszystkim o rozliczeniu się z samym sobą i swoimi lękami z przeszłości. Naprawde gorąco polecam.
8/10

ocenił(a) film na 6
Damnit

Łups, przepraszam mój błąd- musiałem źle spojrzeć na dane- byłem przekonany, że muzykę skomponował Santaollala, a tu się okazuje, że musiałem źle spojrzeć;) Od razu się poprawiam, dzięki H,;)

ocenił(a) film na 8
Damnit

Jak otworzyłes napisy do tego filmu?? wiem, że ustawieniach jest taka opcja, ale ja klikam i nic się ne dzieje, nie da rady otworzyc ani ustawień ani wyboru scen?? Co mam zrobić, może moj program do otwarzania DVD jest za sytary Pomocy!!!

ocenił(a) film na 6
anka_003

Wiesz, tutaj Ci nie pomogę;) Ja oglądałem film na tradycyjnym odtwarzaczu DVD (podłączonym do TV;)) i ja nie miałem najmniejszych problemów. Może rzeczywiście powinnaś spróbować na innym programie, a jeśli wciąż będą problemy to albo całościowo komp Ci nawala, albo płytka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones