PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591232}

Milczące dusze

Ovsyanki
7,0 1 333
oceny
7,0 10 1 1333
6,5 2
oceny krytyków
Milczące dusze
powrót do forum filmu Milczące dusze

Rewelacyjny!!

ocenił(a) film na 9

Rosjanie mają jednak dar do kręcenia filmów w duchu 'realizmu magicznego', pełnych mistycyzmu i kontemplacyjnej atmosfery. NIe da się ukryć, że jest to obraz mocno festiwalowy, zdecydowanie bardziej do poczucia niż zrozumienia. Piękna muzyka i wysmakowane kadry bardzo silnie oddziaływują na emocje, wprost nie mogłem oderwać oczu. Oglądając przypominał mi mi się 'Dzień w Juriewie', który święcił triumfy na WFF dwa lata temu, a także filmy Zwiagincewa. Wszystkie mają wspólny mianownik w postaci tej specyficznej dla rosyjskich filmów atmosfery. Tarkowski byłby dumny.

spanki_00

Dla mnie też bomba:) Tylko żałuję, że zostałem na spotkanie ze scenarzystą. Jakoś zepsuł magię i atmosferę filmu.

krysiron

Nie wiecie gdzie można sięgnąć po ten film? A raczej, gdzie będzie on mógł byś odnaleziony? Nigdzie nie ma.

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Dzisiaj jest na cinemax .. skoro polecacie to i ja się skuszę mam nadzieję, że lektor nie zniszczy klimatu filmu ;)

KingPaulus

Ja właśnie też sobie go dzisiaj wypatrzyłam do oglądania :) Przejrzałam kilkadziesiąt kanałów TV w poszukiwaniu czegoś ambitniejszego na niedzielny wieczór i łatwo nie było :)
Ale cieszę się, że trafiłam na ten film.

ocenił(a) film na 8
Moonlight_81

Aż założyłam konto specjalnie by tu napisać.... :D Otóż chodzi mi o muzykę z filmu, czy ktoś ma namiar na soundrack? nigdzie nie mogę go znaleźć !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Tutaj jest, jeśli jest ktoś zainteresowany. ;P
http://www.kino.pecetowiec.pl/video/14851/Milcz%C4%85ce-dusze--Silent-Souls--Ovs yanki--Lektor

nielubieczosnku

A powiesz czy są napisy? Bo ja mam wersję na dysku a w sieci napisów brak.
Sam usiłowałem sprawdzić, ale buforuje mi godzinę gdy "przeklikuję" klip.
Więc nic się nie dowiedziałem. Są napisy?

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Jest lektor.

nielubieczosnku

Dzięki, to zmobilizowało mnie by poszukać (i znaleźć) taki film, właśnie z lektorem. Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones