PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458781}

Milion na gwiazdkę

Christmas in Wonderland
5,3 3 568
ocen
5,3 10 1 3568
Milion na gwiazdkę
powrót do forum filmu Milion na gwiazdkę

Tania, telewizyjna produkcja, wyświechtane gagi, nudnawa fabuła, kiczowato zagrane i zrealizowane. Odradzam, już lepiej poraz kolejny obejrzec Kevina Samego W Domu ;)

ocenił(a) film na 4
spokowap

Popieram. Tak drewnianego aktorstwa to od dawna nie widziałem. Dialogi brzmią jak czytane z kartki, zero emocji, zero intonacji.
Mógł to być całkiem fajny film familijny (nawet wliczając stare i mało śmieszne dowcipy i "zabawne" sytuacje ;) ale aktorzy go położyli kompletnie.

ocenił(a) film na 10
Guliwer_2

ten film zasługuje na coś lepszego był bardzo ciekawy wy się wugule nie znacie

ocenił(a) film na 7
Guliwer_2

Bo właśnie o to chodziło

ocenił(a) film na 3
spokowap

zastanawiam się między 3 a 4/10... słaby film, niektóre sceny (np. biegu północny w komórce pod schodami) po prostu tak słabe że w nie nie wierzyłem :) Do tego bardzo przewidywalny i ma w sobie całą masę niedorzeczności.

No cóż. Chyba jednak 3/10.

ocenił(a) film na 7
LubieDziewoje

A`ja film kupilem nie byl nudny cos działo jak widac w supermarkecie można nakręcic ciekawy film .Ale tak patrzec to w tych supermarketach w Stanach jest prawie wszystko baseny akwaria z rekinami do tego foki taka moja luzna sugestia ciekawe czy mają taz tam kościoły ? Bo u nas juz o takich planach słyszałem jedej strony to jest to rozwiązanie ciekawe ludzie pracują całymi dniami równiez soboty i zostaje tylko niedziela na zakupy a jak człowiek wejdzie do takiego sklepu to cięzko jest wyjsc i człowiek wraca zmenczony i nie ma juz czasu i ochoty is do kościoła a tak idziemy na zakupy załatwiamy sprawy ziemskie i to tego duchowe i tylko tez nasuwa się pytanie czy tak powinno wyglądac? .A co do filmu to naprawde kino zlatuje szybko bo nie ma tu czasu na nude film cały czas jest w akcji . I tak podsumowując to dla mnie świeta przed telewizja były udane trafiłem na dosc cieawe filmy 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones