PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680870}

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

A Million Ways to Die in the West
6,2 82 691
ocen
6,2 10 1 82691
4,3 16
ocen krytyków
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
powrót do forum filmu Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

np. Adam sandler i Cameron Diaz moim zdaniem ale film i tak wygląda ciekawie , licze na to że
twórcy nie umieścili najlepszych scen w zwiastunie i że będe się na nim świetnie bawił w kinie

ocenił(a) film na 7
karbaro

Liam Neeson bije ich na głowę i szyję, tym bardziej zobaczę. :D

ocenił(a) film na 8
Animefun666

przyznaje że lubie tego aktora ale bardziej lubie cameron diaz

ocenił(a) film na 7
karbaro

A pewnie! Każdy ma swoje różne gusta.

ocenił(a) film na 8
Animefun666

to prawda , pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
karbaro

I ja również. :)

Animefun666

niesamowite... Drugi dzień czekam, ale do tej rozmowy chyba już nic nie zostanie dodane...
Mieliście różne zdania! Nie będzie żadnych "niedorobów" i "debili"? Nawet "głupków"? POZDRAWIAM?! ehhh stacza się ten świat...
A obsada to jest akurat jedyne, co budzi moje nadzieje w kwestii tego filmu. Neeson, Harris, Theron i Ribsi - ja jestem bardzo zadowolony.

karbaro

Adam Sandler :DDDDDDDDd
Nie.

ocenił(a) film na 8
Jakubo

OK może troche przesadziłem z tym sandlerem ale Cameron Diaz wyglądała by tu GORĄCO

karbaro

Myślę, że co kto lubi :) moim zdaniem obsada była dobrana w sam raz.

ocenił(a) film na 7
karbaro

chyba cię Bóg opuścił. Jak można porównywać Cameron do Charlize?

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Cameron jest sexsowniejsza

karbaro

Za to Charlize ma więcej klasy. Jak dla mnie w sam raz pasuje to tej roli. Jakoś nie zachwycam się Diaz I nie bardzo rozumiem tego wielkiego zachwytu nią. Poza tym, Cameron Diaz ładna to była chyba tylko w Masce.

bartek1110

Zależy co rozumiesz przez seksowniejsza. Mnie akurat typ urody Diaz a'la początkująca kulturystka nie pasuje i wcale nie wydaje się seksowny.

ocenił(a) film na 8
bartek1110

kulturystka ? nie zabardzo czaje twój gust ale ja mam swój a ty swój . pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
karbaro

Liam Neeson był super, Charlie Theron w innym wydaniu niż zawsze - bardzo dobrze pasowała. Wątpliwości mam tylko do głównego bohatera. Niby starał się jak mógł, ale za bardzo pajacował, był chwilami nieco męczący. Mimo wszystko udany film 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones