PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505440}

Millennium: Zamek z piasku, który runął

Luftslottet som sprängdes
7,5 35 920
ocen
7,5 10 1 35920
4,8 4
oceny krytyków
Millennium: Zamek z piasku, który runął
powrót do forum filmu Millennium: Zamek z piasku, który runął

Hej, mam wielką prośbę, do osoby, która przeczytała wszystkie części. Jak się skończyła książka "Zamek z piasku, który runął"? Ja jestem dopiero po przeczytaniu pierwszej części i jestem zachwycona. Wiem, że trochę potrwa zanim dorwę kolejne części w bibliotece. Obejrzałam wszystkie części i coś czuję, że zakończenie filmu jest inne od tego w książce. Tak nawiasem mówiąc partnerka Larssona ma 200 pierwszych stron czwartej części i zarys całości...szkoda, że Stieg nie będzie mógł dokończyć i zakończyć tej sagi.

ulesia03

Naprawdę chcesz sobie psuć czytanie całej książki wiedząc jak się zakończy? Ja skończyłam dzisiaj czytać i powiem Ci, że warto wytrzymać do końca ;) A za filmy się dopiero zabieram więc ciężko mi powiedzieć czy końcówka się zgadza z książką.

dominisia888

szkoda, że nikt nie napisał, bo czytałam całą trylogię i teraz chciałam zabrać się za kontynuację Lagercrantza, ale za cholery nie pamiętam trzeciej części i nie chce mi się całej czytać od nowa, ale chyba tak zrobię, bo drugą też już pamiętam jak przez mgłę zupełnie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones