PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392198}
6,4 49 010
ocen
6,4 10 1 49010
5,0 3
oceny krytyków
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
powrót do forum filmu Moja dziewczyna wychodzi za mąż

Ogólnie fajny film. TRoche przewidywalny ale przyjemnie się go ogląda ( m.in ze wzgledu na fajnego aktora:D hehe)uwazam ze mimo wszystko film godny polecenia:)

ocenił(a) film na 7
Alabama23

Zgadzam się z powyższą opinią. Wiadomo było jak film się zakończy - happy end. jednak było kilka zabawnych scen, aktorzy spisali się dobrze. Łatwy, lekki i przyjemny. 6/10.

ocenił(a) film na 6
tygrysulka

Myślę, że komedia romantyczna to gatunek, w którym trudno oczekiwać oryginalnych zwrotów akcji. W "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" też ich nie było, fabuła przewidywalna, ale para głównych bohaterów niezwykle sympatyczna, niezły humor, historia nie tak lukrowana jak inne tego typu filmy, a generalny poziom rozanielenia po seansie wysoki. Póki co - najfajniejsza komedia romantyczna z tego roku. Moim skromnym zdaniem oczywiście. Aha, plus świetny soundtrack:)

Alabama23

Zgadzam się:D Końcówka z deka popsuła wszystko bo standardowa jak przystało na komedię romantyczną. Ale Michelle i Patrick na prawdę nieźle. Moim zdanie Patricka pierwsza udana komedia rom, bo ostatnio ich parę nakręcił, ale same badziewia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones