Moja dziewczyna wychodzi za mąż

Made of Honor

2008 1 godz. 41 min.
6,4 46 482
oceny
6,4 10 46482
4 489
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}

Życie Toma (Patrick Dempsey) to sielanka: jest seksowny, odniósł sukces, ma szczęście do kobiet i wie, że w każdej sytuacji może polegać na Hannah (Michelle Monaghan) – swojej najlepszej przyjaciółce i jedynej stałej rzeczy w jego życiu. Układ jest idealny do chwili, kiedy Hannah wyjeżdża do Szkocji w sześciotygodniową podróż służbową, a Tom nagle zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak puste jest bez niej jego życie. To właśnie wtedy podejmuje ważną decyzję - kiedy Hannah wróci, poprosi ją o rękę – i dostaje obuchem w głowę. Dowiaduje się bowiem, że dziewczyna zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem i planuje przeprowadzić się za granicę. Kiedy Hannah prosi Toma, żeby został jej honorowym drużbą, ten niechętnie się zgadza... tylko po to, jednak, aby starać się o jej względy i odwieść ją od zamążpójścia, zanim będzie za późno.

opis dystrybutora kino

Lekkoduch Tom i ułożona Hannah to przyjaciele. On nieustannie podrywa kobiety, ona wysłuchuje jego zwierzeń. Gdy kobieta wyjeżdża na 6 tygodni do Szkocji Tom uświadamia sobie, że coś do niej czuje i postanawia powiedzieć jej o tym po powrocie. Tymczasem Hannah, ma dla niego niespodziankę...Dziewczyna wychodzi za mąż i prosi Toma, by ten został główną druhną na jej ślubie. Od tej pory mężczyzna zaczyna robić wszystko, by wyperswadować przyjaciółce pomysł poślubienia Szkota.

Lovely_Paige
opis użytkownika

Tom kocha swoje życie do czasu, kiedy zdaje sobie sprawę że kocha również Hannę, najlepszą przyjaciółkę. Gdy ta zaręcza się z osobliwym Szkotem, Tom zaczyna zmagać się z wrogo nastawionymi druhnami, wieczorem panieńskim i fryzurami wątpliwej urody. Wszystko po to, by zaplanować idealny ślub i ... ukraść pannę młodą. Tom jest bowiem honorowym drużbą z niecnym planem w zanadrzu.

opis dystrybutora dvd

Życie Toma (Patrick Dempsey) upływa na uwodzeniu kolejnych kobiet. Jedyną stałą rzeczą w jego życiu jest przyjaźń z Hannah (Michelle Monaghan). Kiedy przyjaciółka wyjeżdża służbowo na sześć tygodni, Tom uświadamia sobie, że ją kocha. Tymczasem Hannah po powrocie oznajmia, że zamierza wyjść za mąż...

Natalie_9711
opis użytkownika

Tom to facet, który nie chce się ustatkować. Ma powodzenie u kobiet, a zwierzyć może się zawsze swojej najlepszej przyjaciółce, Hannah. Podczas podróży służbowej do Szkocji dziewczyna poznaje wspaniałego mężczyznę i zamierza wziąć z nim ślub. Na wieść o jej planach Tom wpada w panikę, bo dociera do niego, że zakochał się w Hannah. Próbuje on zrobić wszystko, aby nie dopuścić do ślubu przyjaciółki i jej narzeczonego.