PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392198}
6,4 49 019
ocen
6,4 10 1 49019
5,0 3
oceny krytyków
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
powrót do forum filmu Moja dziewczyna wychodzi za mąż

Stanowczo nie!

ocenił(a) film na 3

Ten film powinien się skończyć w momencie, kiedy Tom wyznaje miłość Hannie po czym dostaje "kosza" i wyjeżdża, bo wtedy pokazałby jakie jest życie naprawdę... czyli do dupy. Ale nie oczywiście w połowie drogi oprzytomniał i popędził na rumaku żeby przerwać w ostatnim momencie.
Nie wiem dlaczego ale po oglądnięciu tego złapałem strasznego doła i musiałem się wyżalić... Moja ocena 3/10

użytkownik usunięty
morwacg

Ja uważam, że się skończyło, bo nie patrząc na happy end ona miała być koszmarne życie z tym pseudo księciem ze Szwecji:/ Kto by takiego chciał?
Życie wcale nie jest do dupy, są gorsze chwile, ale dlatego ,żeby móc docenić lepsze:)

ocenił(a) film na 7

chyba ze Szkocji;] zgadzam się z morwacg, choć nie oceniam go aż tak surowo. ale też strasznie wkurzyła mnie końcówka. nie chodzi zresztą o to, że nie mogło być happy endu, tylko dlaczego one są zazwyczaj tak durne?

ocenił(a) film na 7
morwacg

To jest komedia romantyczna, a one wszystkie kończą się happy endem. Taka konwencja gatunku. I w tym wypadku nie mogło być inaczej.

ocenił(a) film na 7
morwacg

najlepsze jest to, że nieważne jak bardzo się skłócą, to i tak będą razem. Taki urok filmów tego typu.

ocenił(a) film na 3
morwacg

A oglądał ktoś z przedmówców film "Mój chłopak się żeni" ???
To była naprawdę dobra komedia romantyczna - o jakże podobnym tytule do "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" - dodam iż o wiele lepsza!

Tu będzie SPOILER dotyczący filmu "Mój chłopak się żeni".
.
.
.
Tam nie było typowego happy endu i chyba pierwsze raz byłam zaskoczona zakończeniem jakiejkolwiek komedii romantycznej!
W filmie ( o którym mowa w tym wątku forumowym ) główni bohaterowie również moim zdaniem w efekcie jednak NIE powinni być razem.
Przynajmniej byłoby to jakieś urozmaicenie od standardowego kanonu "hepi endów" większości kom.rom.

użytkownik usunięty
morwacg

Haha komedia romantyczna jak sama nazwa mówi zaczyna się niepowodzeniem, a kończy się happy endem, więc nie rozumiem zaskoczenia zakończenia. Ten gatunek filmu jest jak gdyby rodzajem opowieści o księżniczce i księciu, raczej rzadko spotyka się złe zakończenie, bo nie tego oczekuje widz oglądając komedię romantyczną. :)

użytkownik usunięty

To są filmy dające nadzieje. Masz albo marzyć, że spotkasz takiego mężczyznę, albo uśmiechać się do siebie, że Twoje, życie już jest jak z bajki, bo takiego księcia masz. :) Jeżeli ktoś jest źle nastawiony na miłość, odradzam tego rodzaju filmy, po prostu.

ocenił(a) film na 7
morwacg

Komedie romantyczne z założenia kończą się szczęśliwie- i dobrze. To prostu rodzaj bajek, a ludziom są takie bajki potrzebne, bo pozwalają się odprężyć, bo dają nadzieję itp.
Zgadzam się ta pogoń na rumaku była trochę naciągana, ale nie ma filmów bez wad, a Hannie będzie lepiej ze swoim przyjacielem niż z tym Szkotem.

Co do wspomnianego filmu "Mój chłopak się żeni" to -wg. mnie- film ten kończy się szczęśliwie, choć niekonwencjonalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones