PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638580}

Moje superkrwawe urodziny 3

My Super Psycho Sweet 16: Part 3
4,5 285
ocen
4,5 10 1 285
Moje superkrwawe urodziny 3
powrót do forum filmu Moje superkrwawe urodziny 3

DATA

ocenił(a) film na 2

13 Marca 2012 to dlaczego Film czeka na swoją premierę ?? Film zasługuje na 8/10 ;)

theszymonfilipiak

no 8 to może lekka przesada, ale 7 w pełni zasłużone ;)

ocenił(a) film na 2
Venomix

Wiesz... w sumie masz rację ;)

theszymonfilipiak

Nie no bez przesady 5 i to naciągane

OLIN1

Film ma wszystko, czego można od tego typu produkcji wymagać. Nie mamy tu przypadku "drewna" aktorskiego. Jest dobrze zrobiony od strony technicznej i, co najistotniejsze, ma sensowną fabułę (sztampową ale sensowną ;)). Stąd 7/10 absolutnie zasłużone.

Venomix

Tak ale wystarczy go porównać do filmów miej więcej do niego podobnych oszukać przeznaczenie czy koszmar minionego lata i widzimy jak przy nich wypada co prawda jak na telewizyjną produkcję to nie jest tak źle ale jak dla mnie siedem to za dużo

OLIN1

kluczowe stwierdzenie - TELEWIZYJNA PRODUKCJA. filmy, których użyłeś do porównania to same kinowe "hity", ale jak spojrzeć na efekt przez pryzmat środków do jego osiągnięcia, to moim zdaniem 7 jak najbardziej się MSU należy

Venomix

No dobra jak na telewizyjną produkcję to siedem a jak na horror to pięć

OLIN1

Czy ja wiem? Ja nadal daję dodatkowe punkty za fakt, że w zalewie śmieciowych horrorów, w których chodzi tylko o pokazanie coraz bardziej spektakularnie wyglądających morderstw (ich twórcy chyba nie rozumieją, że horror powinien straszyć, a nie powodować wymioty), ta produkcja (jakkolwiek sztampowa by nie była) stara się postawić na klimat i nastrój zagrożenia. Osobiście wolę ten film niż kolejne piły, wiertarki i inne narzędzia ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones