PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466930}
6,1 34 328
ocen
6,1 10 1 34328
4,3 3
oceny krytyków
Monte Carlo
powrót do forum filmu Monte Carlo

Miło było widzieć ją uśmiechniętą i szczęśliwą (chodzi o rolę oczywiście)...
Tylko ona ratuje ten film.
Czasem lubię obejrzeć taki przesłodzony film, bo mogę przynajmniej na chwilę zapomnieć o problemach i wyobrazić sobie, że wszystko jest tak beznadziejnie łatwe. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jest on przeznaczony dla dzieci do 12 roku życia, więc nie powinniśmy narzekać, bo sami zdecydowaliśmy się go obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
xxtequilaxx3

Zdecydowanie się zgadzam, i to właśnie przez Meester dałam 8/10 gwiazdek <3

ocenił(a) film na 8
xxtequilaxx3

Właśnie chciałam go oglądnąć, gdyż gra w nim Leighton, tylko zastanawiam się czy warto :)

Vicky_Christina

Zależy czego szukasz....
Film przewidywalny, a fabułą też nie powala.

ocenił(a) film na 4
xxtequilaxx3

Tak, w przeciwieństwie do wiecznie nieszczęśliwej Blair, (którą i tak kocham). Ale bez przesady. Katie Cassidy była świetna, Cory Monteith też niczego sobie, (może to dlatego, że tak go lubię). A Selena jako Cordelia zagrała wyjątkowo dobrze.

ocenił(a) film na 4
xxtequilaxx3

Tak, ja też wzięłam ten film pod uwagę ze względu na Leighton :) Bo film jest nie za dobrej rangi, przewidywalny, ale jeżeli ktoś ma nastrój na lekki film romantyczny to w sam raz.

sweetxrabbit

Leighton jest perełką w tym filmie. Selena nie dorasta jej do pięt. ;p

ocenił(a) film na 8
xxtequilaxx3

Mnie też spodobała się jej rola.
Dziewczyna,będąca dotychczas cieniem siebie samej,tak jakby odkrywa siebie na nowo :}

ocenił(a) film na 4
xxtequilaxx3

niestety, nawet Leigton jak dla mnie tego filmu nie uratowała. też oglądałam ze względu na nią, ale to stracony czas.

ocenił(a) film na 6
xxtequilaxx3

Leighton byla wspaniała! Piękna i naturalna :) Całkowite przeciwieństwo Blair, którą czy tak czy tak kocham <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones