PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699066}
303
chce zobaczyć

Monty Clift
powrót do forum filmu Monty Clift

Montgomery Clift walczył całe życie z biseksualizmem, powiedział kiedyś: "Uwielbiam mężczyzn w
łóżku, ale tak naprawdę kocham kobiety!

Patrick_2

"Walczył" to chyba nie jest odpowiednie określenie, z tego co czytałem (min. słowa jego wieloletniej przyjaciółki Elizabeth Taylor, ale też wypowiedzi Marlona Brando i Joan Crawford), Montgomery w pełni akceptował swoją orientację seksualną.

Maciej_Vos

Ale może to były inne czasy i presja otoczenia, menadżera czy producentów. Mogło tak być.

Patrick_2

Sam nie miał z tym problemów, że woli mężczyzn, podobnie osoby które go znały. Z tego co czytałam wolał teatr pod tym względem, że tam mógł być w pełni sobą, natomiast kiedy kręcił filmy, czy zajmował się ich promocją to wymagano od niego ,,właściwego" zachowania również poza planem. Oczywiście to jak się z tego wywiązywał to inna sprawa. Przeczytałam nawet w biografii, że robił sobie tzw. Marathon fuc*haton np. we Włoszech przez tydzień, aby odreagować promocję czy zdjęcia do filmu :)

Patrick_2

Walczył ? serio.... Nikt tak na prawdę nie wie czy był bi czy był gejem, ale fakt faktem, smutne miał życie i smutną śmierć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones