PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1096}

Monty Python i Święty Graal

Monty Python and the Holy Grail
27 189
chce zobaczyć
8,1 34
oceny krytyków
Monty Python i Święty Graal
powrót do forum filmu Monty Python i Święty Graal

Co to wogole ma być?!

ocenił(a) film na 2

Jak taka żałosna szmira w ogóle może się komuś podobać?? Przecież tutaj są żarty na poziomie 6-letniego dziecka! Krwiożerczy królik? Wtf? Dawno takiej szmiry nie widziałem, humor doruwnuje Hanie Montanie jeśli jej nie przewyższa w głupocie. Najgorsze są osoby, które nazywaja to ambitnym kinem. Kinem ambitnym jest np, wiezien nienawisci, czy fanny i alexander, ale to.. nawet nie wiem jak to nazwać. Cudem dotrwałem do końca - za to 2/10. Zawiodłem się na tylu dobrych recenzjach..

użytkownik usunięty
Kani88

''Najgorsze są osoby, które nazywaja to ambitnym kinem'' - a to dobre

użytkownik usunięty
Kani88

fajnie

Kani88

"dorównuje"

ocenił(a) film na 9
maruda69

no cóż nie do każdego dociera absurdalność Monty Pythona.

ocenił(a) film na 8
Kani88

za Twoją ortografię też 2 ... , a krwiożerczy królik był akurat super śmieszny...

użytkownik usunięty
angel_falls

królik był najlepszy w tym filmie.

Kani88

Jak się zabiera za oglądanie Monty Pythona to się nie czyta recenzji tylko mózg przegrzebuje i zadaje sobie pytanie - co mnie śmieszy?. Jeśli ci nie pasuje angielski humor i nie wiesz co to jest to rzuć to i nie oglądaj. I jeszcze porównujesz to do "hany montany" i dwóch filmów z innego gatunku? Ogarnij się... niech cie krwiożerczy królik zaatakuje i odgryzie ci rączki, to może już więcej nic nie napiszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia.

ocenił(a) film na 10
Kani88

nie odzywaj się jak się nie znasz,porównanie to Hanny Montany jest żałosne,po co to w ogóle pisałeś

ocenił(a) film na 7
Kani88

takie są zwykle opinie nic nie rozumiejących nastolatków. Taki film ich po prostu przerasta. A średnia świadczy o wszystkim

ocenił(a) film na 7
Kani88

ma rację ale twój awatar to hańba

ocenił(a) film na 10
Kani88

siła tkwi w absurdzie.Jeżeli nie bawi cie absurd, to współczuje;/ btw Nie uważasz ,że wymyślenie rycerzy jadących na wyimaginowanym koniu przy tupocie łupin od orzechów wymaga dużej dozy inwencji twórczej ?

pablossoyos

dokładnie, zwłaszcza, że te orzechy przytargały jaskółki ;)

ocenił(a) film na 9
aska_rybnik

Co? Jaskółka przeniosłaby orzech kokosowy? Ważący pięć uncji ptak nie uniesie półkilogramowego orzecha!
;p

Sama3l

i właśnie na tym polega ten cudowny absurd ;p

Kani88

Ni, Ni, Ni... Twoja wypowiedź jest Nijaka i Nikomu to zapewne Nie odpowiada:P Ni rozumiesz to się Ni wypowiadaj... może idź poszukać żywopłotu albo zetNij drzewo śledziem... Iki tiki patataj fiu...

ocenił(a) film na 8
Kani88

Niektóre rzeczy zaczynają bawić dopiero po kilku dniach od seansu. Ja przynajmniej tak miałem. A co do królika - jest chyba gwoździem programu :D

ocenił(a) film na 8
Kani88

haha, króli k był boski, czepiasz się :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones