PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1096}

Monty Python i Święty Graal

Monty Python and the Holy Grail
27 189
chce zobaczyć
8,1 34
oceny krytyków
Monty Python i Święty Graal
powrót do forum filmu Monty Python i Święty Graal

Fakt

ocenił(a) film na 9

Fakt faktem humor wywodzący się z Wysp Brytyjskich jest bardzo specyficzne tak więc nie jest to film dla każdego. Ja również patrząc na niektóre sceny pytającym wzrokiem patrzyłem na znajomego który oddawał się radosnym spazmom gdzieś w kącie pokoju. Co nie zmienia faktu iż Monty Pythona po prostu uwielbiam. Nawet jeśli nie za humor to za to jak grają, za muzykę i fantastyczne sceny animacji. ;)

pawwol15

Dokładnie. Monty Python to świetna grupa ;). Muzyka, fantastyczne efekty, ciekawe pomysły i poczucie humoru. Za każdym razem jak oglądam filmy z ich udziałem dosłownie płaczę ze śmiechu. Żadne inne produkcje nie powodują, że jestem tak rozbawiona zatem absolutnie nie rozumiem ludzi, którzy tak sceptycznie nastawiają się do filmów Monty Pythona. Być może, nie potrafią znaleźć komizmu w tym filmie bo wiadomo nie od dziś, że filmy produkcji tego wspaniałego zespołu maja dość specyficzny humor i klimat. Nie każdemu się to podoba i nie każdy to rozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones