plakat filmu Monty Python w Hollywood

Monty Python w Hollywood

Monty Python Live at the Hollywood Bowl
8,0 5 754
oceny
8,0 10 1 5754
8 029
chce zobaczyć
{"rate":7.75,"count":4}
{"type":"film","id":7837,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Monty+Python+w+Hollywood-1982-7837/tv","text":"W TV"}]}
Monty Python w Hollywood
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 14,99 zł


Tym razem rewolucyjny i przełomowy Monty Python zdobywa nie tylko wyżyny absurdalnego humoru, lecz przede wszystkim wypełnioną po brzegi legendarną scenę Hollywood Bowl. Tak, słusznie podejrzewasz, że zobaczysz tu najbardziej znane piosenki grupy oraz skecze, które pokochał cały świat (bardziej niż szczeniaczki, tak słyszałem). Co więcej,Tym razem rewolucyjny i przełomowy Monty Python zdobywa nie tylko wyżyny absurdalnego humoru, lecz przede wszystkim wypełnioną po brzegi legendarną scenę Hollywood Bowl. Tak, słusznie podejrzewasz, że zobaczysz tu najbardziej znane piosenki grupy oraz skecze, które pokochał cały świat (bardziej niż szczeniaczki, tak słyszałem). Co więcej, na tym prześlicznej urody DVD odkryjesz ważkie dowcipy i materiały, które nigdy nie pojawiły się w gargantuicznie śmiesznym "Latającym Cyrku Monty Pythona", w najlepszej jakości oczywiście. Usadowij się wygodnie, rozluźnij i zrelaksuj, przed Tobą bowiem występ na żywo, którego nie sposób zapomnieć.

Monty Python w Hollywood zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.