PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605599}

Mordercza pogoda

Weather Wars
3,3 624
oceny
3,3 10 1 624
Mordercza pogoda
powrót do forum filmu Mordercza pogoda

beznadzieja

ocenił(a) film na 1

naprawdę nie wiem kto mógł wymyślić i wydać takie cos...

heder0

Biorąc pod uwagę, że wszyscy jechali po tym filmie jak po burej kobyle, to i mnie zachciało się poprawić sobie humor. Obiecałem sobie wytrwać do końca. Nie dało się. 43 minuty to wszystko na co było stać moją słynną anielską cierpliwość. 1/10

Jack_Holborn

"Film dla dorastających dzieciaków", jak to ktoś celnie tutaj zauważył. Fakt, gdybym miał teraz takie np.14 lat to pewnie by mi się podobał. Dobrze chociaż, że szanowna Redakcja przytomnie określiła to coś jako sajens fikszyn, a nie np. triler sensacyjny sajens & politikal fikszyn, do czego ten milusi filmik miał zapewne aspirować...
1/10

heder0

Znam gorsze filmy np. polecam obejrzeć polski "Disco polo"- to będzie odpowiednia liga do porównania- "Mordercza..." "zabija" ten film jednym sierpowym:-). To film owszem niskobudżetowy, ale na seans rodzinny- w sam raz. Można pogadać podczas niego, wyjść:-) Na chwilę:-) Wrócić i bawić się z rodzinką dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones