Film

1974 1 godz. 43 min.
6,9 1 082
oceny
6,9 10 1082
366
chce zobaczyć
{"id":"93286","linkUrl":"/film/Mr.+Majestyk-1974-93286","alt":"Mr. Majestyk","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/32/86/93286/7572527.2.jpg"}
Samotny hodowca arbuzów Majestyk (Charles Bronson) próbuje wieść spokojne życie, poświęcając się swojej plantacji. Bliższe kontakty utrzymuje z miejscowymi robotnikami i... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Samotny hodowca arbuzów Majestyk (Charles Bronson) próbuje wieść spokojne życie, poświęcając się swojej plantacji. Bliższe kontakty utrzymuje z miejscowymi robotnikami i plantatorami pochodzenia meksykańskiego. Jednak jego spokojny żywot zostaje zakłócony przez gangstera Franka Rendę (Al Lettieri) i jego ludzi. 

studio
Mirisch Corporation, The
data produkcji
1974
tytuł oryg.
Mr. Majestyk
inne tytuły
Mr. Majestyk Polska
Więcej...
Elmore Leonard napisał scenariusz z myślą o Clincie Eastwoodzie w roli tytułowej, natomiast Walter Mirisch wykupił prawa do filmu z zamiarem obsadzenia Steve'a McQueena.
Tuż przed sceną pościgu, w której półciężarówka Forda wykonuje duże skoki, Majestyk zatrzymuje samochód na podjeździe przed domem, odczepia przyczepę i stawia ją za autem. Jednak kiedy wybiega z domu i skacze na tył samochodu, który prowadzi kobieta, po przyczepie nie ma najmniejszego śladu.
W czasie pościgu w kanionie, lewy reflektor w samochodzie na przemian pojawia się i znika pomiędzy ujęciami.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych