Mr. Majestyk

1974 1 godz. 43 min.
6,9 1 016
ocen
6,9 10 1 1016
336
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Mr. Majestyk
 • Goro_Gondo ocenił(a) ten film na: 8

  Bardzo dobre kino akcji z lat 70. Muzyczka wpada w ucho, klimat jest nie podrabialny, akcji mamy sporo i Charles Bronson po prostu wymiata. Uwielbiam go w takich rolach.

 • SzymonS1 ocenił(a) ten film na: 5

  Goro_Gondo Dla mnie co najwyżej średni, podciągnięte 5/10 , Bronson w roli, (bez urazy) tępego osiłka, farmera, któremu policja je z ręki, i jeszcze ta pani w pracy chyba dla dość silnych mężczyzn ... nie jestem ekspertem od gry aktorskiej, ale ona wypadła dla mnie niestety niezbyt naturalnie w swojej roli, ale chociaż widoki były nie najgorsze gdy się odwracała ....

 • Goro_Gondo ocenił(a) ten film na: 8

  SzymonS1 Bronson gra farmera po przejściach, był w Wietnamie, siedział w więzieniu i teraz chce w spokoju uprawiać swoje arbuzy - nic dziwnego, że walczy o swoje i jest typem samotnika.

 • SzymonS1 ocenił(a) ten film na: 5

  Goro_Gondo Tak, ale wiesz fabuła i te arbuzy, trochę moim zdaniem nietrafiona sprawa, Bronson faktycznie zagrał samotnika, ale też takiego zimnego typa który lubi dać komuś w buzie

 • SzymonS1 Trzeba jeszcze dodać ,że on się tutaj nikogo i niczego nie boi ,wszyscy boją się tego masioza a on ani drgnie.

 • Goro_Gondo Fajna ścieżka dźwiękowa i mocne zakończenie. Świetna scena pościgowa pod koniec filmu, babka w pewnym momencie gdy przejeżdżała przez bramę to tak się wybiła, że aż dziwne, że Charlie zdołał się utrzymać na tej pace :)