PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93286}
6,9 1 217
ocen
6,9 10 1 1217
Mr. Majestyk
powrót do forum filmu Mr. Majestyk

Bronson wymiata!

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobre kino akcji z lat 70. Muzyczka wpada w ucho, klimat jest nie podrabialny, akcji mamy sporo i Charles Bronson po prostu wymiata. Uwielbiam go w takich rolach.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Dla mnie co najwyżej średni, podciągnięte 5/10 , Bronson w roli, (bez urazy) tępego osiłka, farmera, któremu policja je z ręki, i jeszcze ta pani w pracy chyba dla dość silnych mężczyzn ... nie jestem ekspertem od gry aktorskiej, ale ona wypadła dla mnie niestety niezbyt naturalnie w swojej roli, ale chociaż widoki były nie najgorsze gdy się odwracała ....

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Bronson gra farmera po przejściach, był w Wietnamie, siedział w więzieniu i teraz chce w spokoju uprawiać swoje arbuzy - nic dziwnego, że walczy o swoje i jest typem samotnika.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Tak, ale wiesz fabuła i te arbuzy, trochę moim zdaniem nietrafiona sprawa, Bronson faktycznie zagrał samotnika, ale też takiego zimnego typa który lubi dać komuś w buzie

SzymonS1

Trzeba jeszcze dodać ,że on się tutaj nikogo i niczego nie boi ,wszyscy boją się tego masioza a on ani drgnie.

Goro_Gondo

Fajna ścieżka dźwiękowa i mocne zakończenie. Świetna scena pościgowa pod koniec filmu, babka w pewnym momencie gdy przejeżdżała przez bramę to tak się wybiła, że aż dziwne, że Charlie zdołał się utrzymać na tej pace :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones