PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 581
ocen
6,5 10 1 14581
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

"Dark Skies" czy "Znaki"
Miom zdaniem "Dark Skies" zdecydowanie lepiej trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 6
supnopl

pewnie że Dark Skies, ogólnie to Znaki okropnie mi sie nie podobały więc pewnie wszystko bym powiedziała że lepsze:P Fajny jeszcze jest Czwarty Stopień

ocenił(a) film na 4
dzikudzina

Czwarty Stopień bije Dark Skies na głowę...

ocenił(a) film na 6
reptile2006

potwierdzam.a znaki wg mnie bije na 13 głów.

reptile2006

niestety ale moim zdaniem nie bije..

reptile2006

czwarty stopień był arcy mocny. zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
supnopl

Tutaj ufoludki mnie przeraziły a w Znakach ich dobijanie się do okien ( oglądałam dawno w kinie, mogę się mylić gdzie się dobijały ;) mnie rozśmieszyło.

ocenił(a) film na 4
supnopl

Jak czytam takie głupoty to nóż się w kieszeni otwiera...Znaki to świetny film...film ,który miał klimat i to coś co powoduje,że do filmu się wraca.
Ta tutaj produkcja "Drodzy promotorzy" :) jest denna...Czwarty stopień fajny????????No to mamy podsumowanie waszy6ch gustów i rozumienia "dobrego filmu".4/10 to max i tylko za chwilami znośny klimat.

trisagion3

Mama Ci nie mówiła, że łażenie z kozikiem na grzyby w kieszeni bywa niebezpieczne? :P A tak w ogóle to każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii kolego i tego nie zmienisz, więc po co się stresujesz . Łyknij coś lub zapal dobrego bucha i wrzuć na luz "Drogi promotorze" Znoków :)

ocenił(a) film na 9
trisagion3

Hahahahaha..Ty masz za to zajebisty gust dając 1/10 Drogówce i 10/10 Hobbitom.Widocznie nie czujesz klimatu w takich filmach.

Wracając do filmu to zdecydowanie lepszy od Czwartego Stopnia,a Znaki niech się chowają.

trisagion3

Dla mnie Znaki też są lepsze, wg mnie jest lepiej zrobiony, lepsza muzyka, zdjecia, montaż, bardziej straszy i dołuje! Poza tym bardziej chodziło w nim o istnienie Boga, sens wiary. Wydaje mi się, że twórcy chcieli przedstawić w filmie coś glebszego niż tylko pokazac inwazję kosmitów! Dark Skies tez jest fajny, ale to jest typowo rozrywkowe kino. Ogólnie jednak oba filmy bardzo mi się podobają.

milenasy

W DS podobało mi się między innymi to, że nie popuszczano w skalowaniu napięcia jak w znakach gdy Mel wrzucał humorystyczne sceny. W DS czuje się cały czas napięcie i coraz większy dramat bohaterów.

trisagion3

zaraz zaraz znaki były niezłe ale lepsze od dark skies??no napewno nie

ocenił(a) film na 7
supnopl

Dark Skies lepszy

użytkownik usunięty
supnopl

moim zdaniem najlpesze jest COMMUNION potem FIRE IN THE SKY a potem NIGHT SKIES (podobny tytuł do tego nowego DARK SKIES).

Przyznam, że tych pozycji jeszcze nie zaliczyłem, ale zapowiadają się interesująco :)

ocenił(a) film na 7
supnopl

Znaki
DS
Czwarty stopień
Ale tak naprawdę wszystkie te filmy są na poziomie przyzwoitym i raczej żadnego bym nie wyróżniał ze względu na nazwisko reżysera czy aktorów mniej lub bardziej znanych.
Najlepszy klimat miał Czwarty stopień a po nim DS.Znaki bardziej na lajcie i trochę z humorem

shellah

Zgadzam się,to czysto rozrywkowe kino i nie są to filmy, które mają dogłębnie poruszyć widza czy wywoływać u niego skrajnych emocji. Biorąc pod uwagę temat, który poruszają są na dobrym poziomie i nie liczę na to, że ktoś kiedyś machnie arcydzieło w tych klimatach bo ludzie potrzą na nie z przymrużeniem oka.

supnopl

"Znaki" to gówniany film gównianego reżysera. Nie ma porównania.

eltoro10000

Z tym "gównianym reżyserem" to troche poleciałeś.

supnopl

Skądże. Wszak to permanentny nominat i laureat Złotych Malin, moim zdaniem całkiem zasłużenie. Jedynym filmem, który da się obejrzeć, to Szósty Zmysł, aczkolwiek niezasłużenie cieszący się tak dużym uznaniem. Od początku domyśliłem się na czym polega tajemnica głównego bohatera, co nie było zbyt trudne, w związku z czym reszta filmu była już banalna i nudna.
Za to po "Szóstym zmyśle" z filmu na film było już coraz gorzej i gorzej...

eltoro10000

Ale wpadka z mojej strony :O... Nie wiem dlaczego, ale byłem pewny, że masz na myśli M.Gibsona. Zwracam honor :)

supnopl

Zdecydowanie Znaki, scena z szarym z amatorskiego meksykańskiego filmu, klasyka

supnopl

Dark Skies wciąga Znaki nosem i wydala Czwarty stopień. Film mimo że powiela schematy i można przewidzieć jak historia się potoczy, to i tak ogląda się go znakomicie. Przede wszystkim trzyma w napięciu i nie nuży tak jak filmy konkurencji.

arteuza24

Polać mu! :)

ocenił(a) film na 7
supnopl

dark skies ;e

supnopl

też myślałam o znakach w trakcie seansu. choć znaki zbyt dosłowne. w dark skies gęstsza atmosfera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones