PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 581
ocen
6,5 10 1 14581
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Przyznam, pomysłów mam mało bo to jak starcie jaskiniowców z maczugami z superatomowym
mocarstwem. Ja przede wszystkim nie zostawałbym sam w domu z rodziną lecz sprowadził
krewnych, znajomych, albo nawet obcych którym bym zapłacił by czuwali z nami (nie tłumacząc im
oczywiście powodów, bo by nas uznali za wariatów) może kosmici by się nie odważyli zaatakować
przy świadkach. Na pewno też przypiął bym się z wszystkimi kajdanami połączonymi łańcuchem
by się nie rozdzielać - tak doradzał ten specjalista od UFO a oni nie do końca go posłuchali
podczas ataku. Nie wiem co jeszcze można było by zrobić, może puścić dramatyczny apel na
youtube bo w telewizji pewnie by im tego nie puścili, albo wynająć dwóch trzech, ochroniarzy.

ocenił(a) film na 6
killer83_2

Na ochronę nie było ich stać, ale też pomyślałem, że powinni zebrać większą grupkę ludzi. W tym przypadku przyjaciele odpadają, bo kosmici postarali się o to, żeby się od nich odwrócili (siniaki na ciele dziecka itp.). Mogliby zgłosić się do jakichś fanatyków UFO, którzy pewnie licznie przyjechaliby do nich. O związaniu się też pomyślałem. Myślałem też o tym, że mogli pójść w miejsce gdzie były odpalane fajerwerki, bo tam też pewnie było sporo ludzi, ale obcy pewnie coś by już pokombinowali z tymi chipami. Może dałoby coś znalezienie jakiejś wysokiej wieży gdzie rodzina miałaby przewagę nad wspinającymi się szarakami, ale na filmie pojawiali się oni znikąd, więc nie wiem czy to miałoby jakiś sens. Mogliby też wypłynąć łódką na środek jakiegoś jeziora. W końcu nie wiadomo czy kosmici potrafią chodzić po wodzie, ale w sumie siedzieliby pod gołym niebem i możliwe że kosmici mają wiązkę światła, która często się przewija w filmie, i która wciąga do ich pojazdu. Mogliby też zatrudnić Kevina, który ogarną parę pułapek :). Wiele pomysłów pewnie można byłoby wymyślić, ale moim zdaniem nie mieli raczej szans, bo ich uwaga była zwrócona nie na tego syna...

Jarem

W sumie racja, beznadziejna sytuacja, nawiedzony dom można na złość duchom sk......nom spalić a tu jak walczyć z wyżej wymienioną super-cywilizacją?

killer83_2

należało dzieci wysterylizować

harkonen_mgla

Dlaczego?

killer83_2

a) kosmici nie mogli by się z nimi krzyżować w drodze klasycznego spółkowania - dzieci straciły by na wartości
b) nie zwiększyły by poprzez zapładnianie populacji ludzkich niewolników w Mgławicy Andromedy - dzieci straciły by na wartości
c) wzruszyli by kosmitów zaangażowaniem w walkę z przeludnieniem na naszej planecie - rodzina zyskała by status kombatantów i ułaskawienie
d) ... trzy powody wystarczą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones