PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 581
ocen
6,5 10 1 14581
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Zastanawia mnie to

ocenił(a) film na 6

Całkiem sporo jest tych filmów o tematyce UFO, a jednocześnie tak mało wiemy o tym zjawisku.
Wiadomo-niektórzy wierzą,że kosmici istnieją, niektórzy nie. Można sceptycznie do tego
podchodzić, co wcale nie jest dziwne biorąc pod uwagę to, że w większości wszystkie te dziwne
sytuacje pojawiają się najczęściej w Stanach lub Rosji, ale chyba nie wzięło się to znikąd? Ciekawe
jak długo jeszcze USA będzie trzymać to wszystko w ścisłej tajemnicy...

ocenił(a) film na 6
exotyczna

W jakiej tajemnicy?! Przecież nakręcili te filmy.

ocenił(a) film na 6
dobryjanusz

Tak,nakręcili ,ale ludzie niepowiązani z badaniem takich zjawisk. Oficjalne władze raczej nie szastają na prawo i na lewo informacjami o domniemanym UFO.

exotyczna

spoiler? czyli pod koniec filmu okazuje sie, ze za wszystko odpowiedzialne jest ufo.....? dziekuje ;)

ocenił(a) film na 6
Marika_8

Nie wiem czy czytałaś opis w którym występuje słowo ,,obcy''-to raczej oczywiste o co chodzi w tym filmie, także nie szukaj winnych.

exotyczna

opis czytałam, recenzję nie. winnych czy niewinnych, ale nie problem zaznaczyć: spoiler wstawiając komentarz. Chyba, ze dla niektórych może być to trudne :)

ocenił(a) film na 6
Marika_8

Nie moja wina,że dla niektórych jedno słowo oznacza streszczenie całego filmu, lepiej obejrzyj ten film i sprawdź czy rzeczywiście tak bardzo Ci go streściłam. Jest wyraźnie napisane ,,obcy'' a ja to ubrałam w inne słowa,zaś w komentarzu odniosłam się zupełnie do czegoś innego,aniżeli do samej fabuły, także wyluzuj :>

exotyczna

nadal , ujawniłaś dość ważną część, której w opisie nie było

Marika_8

no w sumie masz rację, było słowo obcy. zwracam honor

ocenił(a) film na 6
Marika_8

Porywaczem był dziadek nie obcy.

ocenił(a) film na 7
exotyczna

Dlatego w USA i Rosji bo te kraje mają najbardziej rozwiniętą technologię wojskową i sami porywają tych ludzi i na nich eksperymentują a te światła, pojazdy itp. to jakieś samoloty czy coś w ten deseń...

patryk_B

Ruscy przebrani za kosmitów robią badania porwanym ludziom, a jak trochę wypiją to zaczynają się badania za pomocą naturalnych sond analnych. Teoria nie do podważenia.

ocenił(a) film na 7
PorywaczJednorozcow

Ha ha ha ha ha ha ;)

exotyczna

ufo to fakt a pytanie nie powinno brzmiec czy istnieja czy nie ale czego chca . polecam strone NAUTILUS

exotyczna

Taaaak, i jakimś dziwnym trafem zawsze z dala od jakiegokolwiek urządzenia rejestrującego wideo. A jeśli już, to z rozdzielczością 2x2 piksele. Baaardzo tajemnicze...

ocenił(a) film na 6
KiTech

Jeżeli nie ograniczałbyś się tylko do youtuba i innych podobnych stron gdzie dysponują takimi filmikami, to może zobaczyłbyś coś więcej niż tylko video ze słabą jakością. Ciekawe tylko czemu trzeba się trochę napracować żeby dowiedzieć się czegoś istotniejszego w tej sprawie,nie jest to podane na tacy, więc wniosek nasuwa się sam.

exotyczna

UFO po polsku NOL czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający,nie ma żadnych dowodów na to że UFO to kosmici?dlaczego zaraz kosmici?to mogą być zjawiska ziemskie które są cały czas,istnieją na ziemi od tysięcy lat,dlaczego kosmici?jest to coś niewyjaśnionego,niespotykanego ale nie ma żadnych dowodów że są to kosmici.

ocenił(a) film na 6
entregado66

Zjawiska ziemne to to raczej nie są...istnieć, istnieją od dawna, fakt, ale mimo wszystko to ewidentnie coś spoza ziemi.
Poza tym... ten obiekt latający RACZEJ JEST przez kogoś sterowany jeżeli już coś, a to znaczy że jakieś humanoidy, których wyglądu nadal nie potrafimy dokładnie sprecyzować istnieją. I oni są nazywani kosmitami, a co do dowodów to myślę,że jakieś na pewno są ukryte przed ,,zwykłymi,szarymi obywatelami'',czego dowodzą różne materiały które można znaleźć w czeluściach internetu.

exotyczna

Zjawiska ziemskie nie ziemne chodzi o zjawiska ogólnie na naszej planecie zjawiska fizyczne jak to napisał Rockman92,głównie chodzi o to że to że coś lata i świeci nie musi być od razu kosmitą,a co do internetu to akurat 90% lub nawet 99% informacji internetowych jest mało wiarygodna,
Ja nie twierdzę że nie ma innych cywilizacji ale akurat UFO wcale nie musi być związane z kosmitami,bardziej jestem skłonny uwierzyć w to że UFO to coś z innego wymiaru.

exotyczna

Polecam książkę dr. Jana Niżnikiewicza "Zakazana Historia Bogów i Ludzi" - otwiera oczy.

ocenił(a) film na 8
exotyczna

ja już bardziej wierzę że manifestacje ufo są natury demonicznej bo wierzę w życie nadprzyrodzone, ewentualnie to zjawiska fizyczne których absolutnie jeszcze nie poznaliśmy.

ocenił(a) film na 5
exotyczna

to tylko ludzkie lęki. Najprawdopodobniej żadna obca wyższa inteligencja nie odwiedziła naszej planety. Aczkolwiek aminokwasy się chyba dostają jeśli jakimś cudem nie spalą się w wysokiej temp. spowodowanej tarciem ... dopiero to badają.
Jednakże życie pozaziemskie najprawdopodobniej istnieje. Nawet prawie na pewno. Ale o kontakt będzie trudno. Dodam, że poruszanie się z prędkością światła to za mało, aby zwiedzić wszechświat... nawet jeśli istnieje gdzie lepiej rozwinięta cywilizacja, to na pewno nie aż tak, żeby pokonać ten problem. Spotkanie człowieka z inną obcą cywilizacją nastąpi...pytanie tylko kiedy i czy do tego czasu ludzie się nie pozabijają....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones