PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
2012
7,7 319 tys. ocen
7,7 10 1 319374
6,6 84 krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Nolan.

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie ze Nolan tym filmem rzopier&& konstrukcje a wy?

ocenił(a) film na 9
LegendeN

Myślę ze by tak było gdyby nie to że w tej części nie zobaczymy Ledger'a... i genialnie wykreowanego przez niego Jokera. Liczyłem, że Depp zagra człowieka zagadkę, ale takie coś raczej nie będzie miało miejsca zatem ta część będzie mniej więcej na poziomie pierwszej czyli bardzo solidne kino akcji.

ocenił(a) film na 7
SLukasz

Raczej według mnie TDKR nie bedzię lepsze od mrocznego rycerza ponieważ zabraknie dwóch mioich ulubionych wrogów człowieka nietoperza JOKERA I TWO FACA . ale moge się mylić,cuż przekonam sie po premieże filmu

ocenił(a) film na 8
mrPARADOKS

Zobaczymy po premierze. Może film ci się spodoba i bez znaczenia będzie dla ciebie brak tych dwóch wrogów.

ocenił(a) film na 7
Essien_M

jestem tego przekonany że film mi się spodoba tylko raczej niewiem czy przebije TDK

ocenił(a) film na 8
mrPARADOKS

Nigdy nie mów nigdy. Według mnie Początek stoi na poziomie Mrocznego Rycerza.

szymon0018

Według mnie jest gorszy tylko dlatego, że brakuje w nim Ledgera. W ogóle Początek jest jakoś dziwnie niedoceniany, dla mnie to rewelacyjny film.