PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692191}

Mroczny zakątek

Dark Places
6,3 15 554
oceny
6,3 10 1 15554
Mroczny zakątek
powrót do forum filmu Mroczny zakątek

Nie wiem, może ja to źle odebrałam, ale...
Na początku filmu Libby wspomina, że zbliża się 30 rocznica tragedii. Skoro Diondra była w ciąży w czasie, kiedy wymordowano rodzinę Libby, to w momencie kiedy Libby odnajduje Diondrę, jej córka powinna być też koło trzydziestki. Tymczasem wygląda raczej na nastolatkę. Coś mi umknęło?

ocenił(a) film na 7
Mystic_Girl

No właśnie mnie też to zastanowiło. W filmie słyszymy, że Ben siedzi w więzieniu już 28 lat, więc tyle lat mniej-więcej powinna mieć córka. Tymczasem dla mnie wygląda ona na MAKSYMALNIE na jakieś 20-21.

ocenił(a) film na 7
Mystic_Girl

Poza tym ten "młody Ben" wygląda dla mnie zdecydowanie zbyt nowocześnie. W latach 80-tych chłopaki nie mieli takich fryzur (wiem, bo sama jestem rocznik 75'), nie nosiło się też takich czapek "na skarpetę" - zrobiły się one modne dopiero ok. 2000r. (o ile pamiętam wylansował je Eminem). W latach 80-tych nosiło się raczej "bejsbolówki", a "metelowcy" w ogóle nie nosili żadnych czapek :)

DamaMarcia

w ksiązce ma czarna czapke, to chyba po prostu zwykła czapka, mozliwe ,ze całkiem niemodna w tamtym czasie

ocenił(a) film na 5
Mystic_Girl

Charlize/Libby powinna być starsza od dziewczyny o 8 lat, dla mnie była co najmniej dwa razy starsza. Dziwne, że w śledztwie nie natrafiono na ślad Diondry (co to za imie ??), nikt nie wiedział, że jest dziewczyną tego głównego podejrzanego ? śmieszne. To ona powinna być pierwszą podejrzaną po tym jak się zmyła po morderstwie. Przyznam się nie objerzałam do końca, na pościgu w lesie skończyłam, i tak straciłam już zbyt wiele czasu na film, który kpi z inteligencji widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones