PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504602}

Na śmierć i życie

Kill Your Darlings
6,9 21 920
ocen
6,9 10 1 21920
5,1 8
ocen krytyków
Na śmierć i życie
powrót do forum filmu Na śmierć i życie

czy przeczytaniu takiej książki wpadam w taki melancholijny nastrój... Film smutny, w pewien sposób nawet okrutny, ale jednocześnie pociągający i fascynujący.
Życie bohaterów nie było bajką, ale przeżyli oni wiele pięknych chwil, dla których być może warto cierpieć. Film o miłości, marzeniach, wielkich pragnieniach... Takie postacie są mi bardzo bliskie, z tym, że ja niestety (albo i na szczęście, kto wie) poetką ani pisarką nigdy nie zostanę, talentu niestety nie mam i jako przedstawicielce szarej masy pozostaje mi tylko czytanie czy oglądanie dzieł innych. I to jest takie przygnębiające...

Czy ktoś wie o co mi chodzi czy raczej takie myślenie jest wam obce? ;) Wybaczcie głupie wywody, ale właśnie skończyłam oglądać i musiałam coś napisać, nawet jeśli miało to być bez ładu i składu. xd
Ale na pewno film zachęcił mnie do zainteresowania się tymi poetami.

ocenił(a) film na 10
Azille799

ja wiem co masz na myśli, mam podobnie... Mi ten film się bardzo podobał, mimo, że pozostawia swego rodzaju pustkę i poczucie braku spełnienia wśród bohaterów...a może właśnie dlatego mi się tak podobał....ogólnie uważam, że Daniel Radcliffe jest bardzo dobrym aktorem. Dużo dała tez muzyka, która była naprawdę idealnie dobrana... Uwielbiam takie filmy i historie ;)

ocenił(a) film na 9
Gerani

Do tej pory daniela widziałam tylko w Harrym Potterze, ale podobał mi się w tym filmie, więc teraz na pewno obejrzę inne produkcje, w których grał. :)
Ten film ma po prostu świetny klimat. :D

ocenił(a) film na 10
Azille799

Polecam serial z jego udziałem Zapiski Młodego Lekarza - świetny serial, zdecydowanie ma klimat, mi się bardzo podobał w tej roli, szkoda, że serial nie jest kontynuowany.

ocenił(a) film na 7
Azille799

Wiem o co Ci chodzi , siedzę właśnie w robocie nad szkicami geodezyjnymi ale tak naprawdę od rana myślę o kolejnym filmie w klimacie Beatnikowskim , hippisowskim , filmie drogi czy jak zwał tak zwał. Nie podoba mi się takie życie jakie prowadzę , casy jakie żyje . Również uważam ,że nie mam aż takiego potencjału by napisać coś . W środowisku w jakim żyje moje pasje i to co jest moim marzeniem jest wyśmiewane. Ludzie zapatrzeni w system w zdobywanie pieniędzy w zakladanie rodzin tego nie zrozumieją. Moim marzeniem jest się cofnąć do Usa lat 60 i słuchać ówczesnej muzyki , czytać ksiązki , ćpać , przeżyć miłosć i umrzeć w 71,72 jak Jim Morrison , czy Janis Joplin , młody w kwiecie wieku , lecz przeżywszy to o czym zawsze marzyłem...

radko666

Mam to samo. Nie rozumiem pędu do zakładania rodziny, wpadłam w tryby systemu i zrozumiałam jak bardzo jestem nieszcześliwa. Mam 29 lat, i postanowiłam do 1,5 roku wyjechać z Polski, ale nie tylko do pracy ciułać. Dotychczas owszem pracowałam za granica i wracałam do kraju, ale im bardziej zagłębiam się w lata 60-70 tym bardziej czuję że urodziłam się w złym momencie. Zaczęłam wyprzedawać wszystko co mam, co sprawia że tak bardzo mnie ogranicza, i zebrac kasę na bilet w jedną stronę. Jeśli przyjaciele wyśmiewają Twoje pasje, to nie są przyjaciółmi. Pasja jest człowiekowi potrzebna, bez niej nie wie kim jest. I co mnie przykuło w Twoim komencie, od bardzo ale to bardzo długiego czasu, marzę o takiej zdolności podróżowania wstecz, żeby zjeść prawdziwego hamburgera, popić oryginalną colą, zapalić dobrego skręta, i bawić się na potańcówkach tamtych lat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones