PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196558}

Na fali

Surf's Up
6,7 45 438
ocen
6,7 10 1 45438
6,1 10
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

Pierwszoklasowy film!

użytkownik usunięty

Rewelacja! Jak go oglądałem pierwszy raz, to usnąłem, ale to z powodu przemęczenia po całym dniu roboty. Zdecydowałem jednak, że podejdę do tematu raz jeszcze i powiem, że ... warto było. Świetny scenariusz, nawet trochę psychologii sytuacyjnej, co czyni tą bajkę niemal filmem dla dorosłych. A ponadto świetna grafika komputerowa i muzyka. Stawiam dużego plusa i zachęcam do obejrzenia z przyjaciółmi koniecznie.

Podobał mi sie nie powiem.
Nie jest to, co prawda "Madagaskar" czy "Shrek" żeby z dialogów boki zrywać, ale no taki poważny film. Dobra fabuła, świetna gra aktorów (hehe) grafika mnie powaliła szczególnie te fale. Na koniec przyglądałem, sie uważniej zastanawiając sie czy przypadkiem owe fale są prawdziwe i pod to wsadzone postacie i nie wiem, co powiedzieć.

stil_men

zgadzam sie w 100 procentach... moze i nie ma wielu tekstów z ktorych mozna sikac ze smiechu jak w shreku, ale film ma świetną fabułe niesie wazne przesłanie- nie podawac sie... co do grafiki (dokladniej do fal) tez w pewnych momentach zastanawialem sie czy nie sa wstawione tylko postaci a krajobraz jest rzeczywisty, dobrze zrobione byly takze te wstawki stylizowane na archiwalne swietnie dobrana kolorystyka robi wrażenie... film rewelacyjny tak dla dzieci jak dla młodzieży i dorosłych.... ocena:10/10

Jbadziag

Swietny... :D
Wszystko zostalo juz powiedzianr. Najlepsze to byly te male pingwinki. Jak mowily o ulubionej desce "Najlepsza to taka co by mozna do niej zamocowac granatnik" to doslownie padlem...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

potwierdzam. jedna z lepszych animacji jakie ostatnio widziałem. a muzyka świetna - tam na pianinie jest piękna, zwykle granan w waznych scenach, jako ktos to am to pliss, dajcie znać!! i tez sie zastanwaielm do fal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones