PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196558}

Na fali

Surf's Up
6,7 45 438
ocen
6,7 10 1 45438
6,1 10
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 7

Polska wersja na naprawdę niezłym poziomie. Momentami można boki zrywać. Nie mam porównania do wersji angielskiej, ale w polskiej żarty są na dobrym poziomie. Głosy też nieźle dopasowane.
Co do animacji, to jest rewelacyjna. Szczególnie animacja wody - pierwsza klasa z plusem.
Polecam film gorąco. Już 10.08 wchodzi na ekrany.

Legion_

czy warto isc na to.

ocenił(a) film na 9
Legion_

Widziałam oryginał - niesamowity. popieram poprzedników że anglojęzyczna wersja jest zajebista. A grafa .... miodzio. tylko napisy mam słabe ale to już mój błąd. Polecam!

Legion_

Jakim sposobem widziałeś już ten film w polskiej wersji skoro premiera jest dopiero jutro?

ocenił(a) film na 7
Maarit

Na pewno był na pokazie przedpremierowym :)
Bynajmniej z SilverScreenach są pokazy i to już od dwóch tygodni.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Legion_

"A to Tereska, powiedzcie jej cześć."
polska wersja rewelacyjna trzeba wyłapywać takie smakowite kawałki:)

wojtek

Ja też widziałam ten film tydzień temu Multikino puszczało przedpremierowo.
Ale wybieram sie drugi raz w piątek ze znajomymi Naprawdę warto by zobaczyć Baśkę co miała fajny biust i powiedzieć Cześć Terseka ^^

Raditz

Obejrzalem ten film w oryginale, nie mam zamiaru ogladac go drugi raz, nie byl dla mnie jakas super rewelacja zobaczylem go bo musialem. Nie wydaje mi sie zebym mial isc na poprawiny. Mozna zobaczyc, ale czasem wydaje mi sie ze poszedlem na krypto reportaz i do teraz nie mam pojecia kiedy ekip

Legion_

Wg mnie film całkiem fajny,można na chwilkę oderwać się od rzeczywistości ;] .
Film oglądałem w Wersji angielskiej i w polskiej,stwierdziłem że jednak oryginał angielski góruje ponieważ w polskim dubbingu prawie zawsze są te same głosy i to powoli zaczyna nudzić,natomiast w wersji angielskiej za każdym razem słyszymy inne głosy :) .

Jednym słowem film świetny,spisała się ekipa z Sony United International Pictures

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones