PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733879}
5,8 28 934
oceny
5,8 10 1 28934
5,2 18
ocen krytyków
Na granicy
powrót do forum filmu Na granicy

zwiastun intrygujący, myślę, że warto wybrać się do kina..

ocenił(a) film na 4
filmowa_tasma

Nie polecam, bylem na przedpremierowym pokazie w Multikinie. Szkoda czasu i pieniędzy. Zwiastun lepszy niż film.

astovrag

potwierdzam... zwiastun zachęca, ale film kiepski.

mzagro

Ja oraz ludzie, którzy już godzinę zadają pytania aktorom i reżyserowi, film się podobał.

ocenił(a) film na 4
saidkah

Widocznie gustują Państwo w kiepskich filmach.

astovrag

Faktycznie. Wolę "Na granicy" niż zrobionego pod publiczkę i z prostackimi tekstami dla niewymagającej publiki "Pitbulla".

ocenił(a) film na 4
saidkah

Miło mi, że odwiedzil/a Pan/Pani moj profil. Szkoda mi czasu na dyskutowanie z kims, kto takiemu filmowi jak The Holiday daje 10/10. Co do Pitbulla, malo sie Pan/Pani kreci po miescie, zeby zrozumiec ten film.

astovrag

Pitbull super ale żeby dla Titanica dać 10?! To już trzeba mieć naprawdę marny gust:) nie gniewaj się ale taka jest prawda:)

ocenił(a) film na 4
Dzulka7

Jak na mężczyznę lubię filmy o miłości. Co prawda nie jest to film pokroju Pamiętnika, ale i tak wzrusza. Również pozwoliłem sobie zajrzeć na Pani profil i widzę, że mamy podobny gust (oceny Zjawy, Spotlight, Big Short, Stowarzyszenia, Adwokata Diabła) ;-*.

ocenił(a) film na 5
filmowa_tasma

Zastanawiam się właśnie -" iść - nie iść?" bo obsada zachęcą a opinie o filmie tak różne jak pogoda w marcu ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones