PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5065}

Na przekór całemu światu

Digging To China
2 428
chce zobaczyć
4,5 2
oceny krytyków
Na przekór całemu światu
powrót do forum filmu Na przekór całemu światu

daje najwyższą ocenę, bo ten film jest na swój sposób oryginalny i można go nazwać wyciskaczem łez bo naprawde jest smutny. zakonczenie najbardziej koszmarne dla malej harriet i jej siostry(jak się póżniej okazuje nie jej siostry ale jej.... to zostawiam tym ktorzy nie ogladali). Bacon, Wood i Masterson dobrze zagrali. jednaz najlepszych ról Bacona oczywiscie nie liczac wstrzasow. piekny film o pieknej przyjazni i o walce o przyjazn bez zadnych barier... koniec za smutny za SmUtny! jako debiut rezyserski Timothy'ego Huttona film jest w s p a n i a ł y!!! widac ze z niego i dobry rezyser i tez aktor... jeszcze raz brawa i brawa!!!

użytkownik usunięty
martinesek1

film arcydziełem nie jest,ale Bacon zagrał życiową rolę:)

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie, film rewelacyjny. Doskonala gra aktorska, nie tylko ze strony Bacona. Jak najbardziej zyciowy. Piekny...

Mocking_Bird

Zgadzam się. Dla mie 9/10. Oglądałam go parę lat temu i dziś nie zmieniłam zdania - piękny film. Polecam.

ocenił(a) film na 8
martinesek1

Tak jak poprzednik, widziałem go kilka lat temu i wtedy także zrobił on na mnie duże wrażenie. Jako, że nie jestem typem człowieka, aż nadto wrażliwym, to łez nie było, ale film ciekawy. Rola Bacona mistrzowska.

ocenił(a) film na 10
sulba007

Popieram wszystkich jak najbardziej.
Uwielbiam ten film :)
Oczywiśćie 10/10.
A K.Bacon zagrał świetnie.
Momentami potrafił wycisnąć łzy :( ( Film :) Choc rola Bacona również :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones