PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35638}

Na wzgórzach Hollywood

Laurel Canyon
6,5 1 599
ocen
6,5 10 1 1599
Na wzgórzach Hollywood
powrót do forum filmu Na wzgórzach Hollywood

Dobry film w spokojnym tempie, taki do obejzenia, do pomyślenia, do zapatrzenia się w siebie i w innych - jak ta druga osoba może odbierać tą samą sytuację...?
Film bez rewelacji, ale przyzwoity, dla mnie 7/10, ale to też jest uzależnione od nastroju (bardziej bądź mniej refleksyjnego)

harfia

Zgadzam sie. Mi film rowneiz sie podobal, a moja ocena to 7/10. Uwielbiam takie tematy, bo daja...pozytywnego kopniaka i podsuwaja pewne mysli, jak napisalas/es, zastanowienia sie nad samym soba i nie tylko.Mimo, ze najlepiej odegrane role przypadly t y l k o dwojce gł. bohaterow (pod wzgledem aktorstwa) reszta byla tak jakby w cieniu. Moim zdaniem bardzo fajnie to wyszlo, poniewaz pokazuje ludzi tych bardziej rozsadnych i tych mniej, ktorzy czasami nie potrafia, a nawet nie umieja grac na "scenie zycia"...

ocenił(a) film na 7
harfia

zdecydowanie przyznaję racje, film 7/10, dobry, bez rewelacji. Gra dobra, pomysł dobry, wykonie dobre, miło się go ogląda, jest jakąś odmianą. Fajnie było się wczuć w klimat. :)

ocenił(a) film na 9
Czciborek

Mnie tez się bardzo spodobał, 8/10
Jest dość powolny, a ja takie lubię.
lubię filmy dobrze zagrane, prawdziwie, przekonujaco, mocno zarysowana sylwetkę psychologiczna postaci, tematy pokazujące zmagania bohaterów, próby życiowe i tu to jest.
Dla mnie film pokazuje starcie się dwóch postaw ludzkich, takiejnporzadnej, poukladanej, grzecznej i poprawnej i takiej zupełnie luznej, artystycznej, gdzie zasady niemal nie istnieją, co ciekawe te postawy w tym filmie prawie się ze sobą nie gryza, raczej poznają...
Poza tym podoba mi się miejsce akcji, Los Angeles, ale nie to z głównych, palmowych aleji, ale jakieś zacienione wzgorze, willa ukryta wśród zieleni, basen z ciepła woda:) luz i swoboda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones