Na zawsze

Always

1989 2 godz. 3 min.
6,6 2 145
ocen
6,6 10 1 2145
1 662
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}

Pete (Richard Dreyfuss) jest cywilnym pilotem uczestniczącym w akcjach gaszenia pożarów. Pewnego dnia, podczas jednej z takich akcji jego samolot ulega katastrofie. Pete ginie, ale powraca na ziemię jako duch, aby być w pobliżu swojej ukochanej Dorindy (Holly Hunter).

"Na zawsze" to romantyczny film przygodowy w reżyserii Stevena Spielberga.
Jego bohater, Peter Sandich (Richard Dreyfuss), już za życia stał się legendą. Jest asem pilotażu, codziennie ryzykuje życie, by gasić niebezpieczne pożary lasów. Tylko Dorinda (John Goodman), jego najlepszy przyjaciel, zdaje sobie sprawę, że wszystko ma swój kres. Kiedy Pete poświęca życie, by ratować Ala, powraca na ziemię, by wypełnić swą najtrudniejszą misję: musi pomóc swej ukochanej rozpocząć nowe życie. Największymi atutami filmu, w którym wystąpiła legendarna Audrey Hepburn, są rewelacyjne zdjęcia i wspaniałe sekwencje popisów lotniczych.

opis dystrybutora dvd

Pete (Richard Dreyfuss) jest pilotem jednostki strażackiej specjalizującej się w gaszeniu lasów. Podczas kolejnego lotu jego samolot eksploduje. Pete budzi się w spalonym lesie i stwierdza, że stał się duchem. Postać w bieli, która ukazuje mu się obok, wyznacza mu specjalną misję - jako niewidzialny ma wrócić do świata żywych, by uczynić młodego pilota Teda (Brad Johnson) mistrzem latania, jakim kiedyś sam był. Wkrótce staje się niemym świadkiem rodzącego się uczucia między swoim podopiecznym a ukochaną Dorindą (Holly Hunter). Nie mogąc temu przeszkodzić, zaczyna sprzyjać młodym.

benny_blanco
opis użytkownika