PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565254}

Najczarniejsza godzina

The Darkest Hour
4,6 10 853
oceny
4,6 10 1 10853
4,0 2
oceny krytyków
Najczarniejsza godzina
powrót do forum filmu Najczarniejsza godzina

Fajny film

ocenił(a) film na 7

dziwne, że było o nim tak cicho. Porządny film s-f, nowatorski pomysł, dobre wykonanie.
Gniot to nie jest na pewno. Po prostu dobry science-fiction.

ocenił(a) film na 3
doliwaq

A oglądałeś Skyline jak się ma ten film do tamtego - nie wiem czy iść do kina na ten ????

ocenił(a) film na 7
jacator74

'Skyline' i 'Najczarniejsza Godzina', to 2 inne rzeczy, może wspólne mają to, że kosmici jacyś zlecieli na ziemie, ale nic poza tym. Na obu filmach byłem i przyznam, że nie żałuję wybrania się na Najczarniejsza godzinę. ;)

ocenił(a) film na 6
fonszz

dzis wybieram sie na ten film po obejrzeniu na pewno wpadne zeby napisac czy mi sie spodobal :D

ocenił(a) film na 7
Vanja_8

Mnie się podobał i to bardzo ,siedzieliśmy w kinie i bardzo się podbał tylko ta scena w której ona tak daleko odpłynęła dziwne :/

ocenił(a) film na 6
tytan5017

no i jestem po :)
hmm no nie wiem ... uwielbiam filmy SF i w tym tez niby wszystko bylo jak trzeba ,ale mimo to czuje jakis niedosyt, byc moze niepotrzebnie nastawialam sie na cos lepszego no ale dobra w sumie nie ma co marudzic :) 6/10 .

ocenił(a) film na 7
doliwaq

A i jeszcze coś: myślę że film można byłoby skrócić o ostatnią scenę, która jest całkiem niepotrzebna i niepoważna. Dlaczego? Gdy słychać w radiu komunikat o - UWAGA - francuskich partyzantach, którzy niszczą(!) wrogą wierzę to miałem niezły ubaw:D I nie tylko ja. Francuscy partyzanci, a to dobre...
Odpowiadając na pytanie - Skyline nie oglądałem.

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Sam pomysł "elektromagnetycznych kosmitów" spodobał mi się i moim zdaniem najbanalniejszy nie jest :P Ubawiła mnie ta rosyjska liga sprawiedliwych i ten koń - hahahaha, ale film bardzo fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones