PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 603
oceny
7,8 10 1 3603
7,0 2
oceny krytyków
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

9/10

ocenił(a) film na 8

Naprawdę świetna gra Shahrukha. Zawsze grał podobnie, pewnie dlatego że role miał zbliżone do siebie. Natomiast rola w Chak De!India. rozwaliła mnie. Niespodziewałam się tego po nim. Naprawdę! Zawsze uważałam go za średniej klasy aktora - pomimo mojej ogromniej sympatii do niego. Ale tym filmem udowodnił, że ma możliwości! Tylko potrzebuje więcej takich ról.. zróżnicowanych!

Film bardzo fajny.. I w sumie nie zawsze można przewidzieć co się zdarzy za chwilę - szcególnie chodzi mi o scenę gdzie dziewczyny grają z chłopakami:)

Pijah

a jak go zobylas jesli mozna spytac? gdzie go mozna kupic, wypozyczyc, sciagnac?

nathalie_r23

Chak De! Indie był w Multikinach w całej Polsce ale tylko raz w niedzielę. Na pewno niedługo pojawi się na DVD, cierpliwości.
SRK oczywiście jest boski i piszczę na samo wspomnienie. On tak bosko wygląda w białej koszuli lub w garniturze...mrauu

Pijah

Generalnie film był rewelacyjny do tego stopnia, że moja kumpela ktora Nie-Wiadomo-Z-Jakiego-Powodu nie lubiła go, po filmie powiedziała iż zmieniła zdanie. Ech!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones