PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 603
oceny
7,8 10 1 3603
7,0 2
oceny krytyków
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

Według mnie ten film jest taki sobie. Nie zrozumcie mnie źle, ale "Chak de India" nie przypadł mi do gustu. Zastanawiam się dlaczego tak jest. Żeby tak od razu nie przechodzić do złych rzeczy, powiem co podobało sie mi w filmie.
-Gra Shahrukha. Zazwyczaj nie gra tego typu postaci, jak Kabhir Khan.
Zagrał tak dobrze, ze byłam pod wrazeniem. Dzięki brodzie, którą sobie zapuścił, postać Kabhira Khana była w moich oczach bardzo wiarygodna
-Tym razem twórcy nie pokazali miłosci do kobiety, lecz zupełnie, co innego, aczkolwiek równie silnego. Tą silna rzeczą jest miłość do ojczyzny.

Minusy:
-W filmie nie ma zbyt wielu wybitnych aktorów, po za SRK
-Nie ma tanców, w stylu bollywoodu. Muzyka jest, aczkolwiek tylko w tle
-Strasznie naiwny, pomimo, ze jestem wstanie zroumiec tą miłość do kraju.
-Czytałam, ze te dziewczyny trenowały pod okiem trenera, to i tak miałam czasem wrażenie, że "gra" jest zbyt przerysowana, ale czego można oczekiwać, skoro te dziewczyny to aktorki, a nie zawodniczki hokeja.
-Zakończenie bardzo głupie, przynajmniej dla mnie. Kabhir Khan wraca do kraju, innni mu wybaczają, dziewczynka zmazuje napis "zdrajca", a on sam daje jej kij. Oglądajac ten film od samego początku mozna się spodziewać, ze koniec właśnie taki będzie.


Film dla mnie jest ok. Daje 5/10. Jeśli uznacie, że jestem zbyt surowa, to moze i tak jest. Bollywood jest kinem komercyjnym, mnie to nie przeszkadza. Ten film też taki troszke jest, ale nie przypomina innych filmów. Nie wiem, moze ja wole historyjki miłosne od tego. Uważam, że tutaj nie chodzi, o to jakie jest bollywood, bardziej o to, że film nie spełnił moich oczekiwań, a jak widzę recenzje są bardzo dobre.

ocenił(a) film na 10
one_blood

Mnie się "Chak De! India" bardzo podobał. Nie oczekiwałam tam tańca, bo to w końcu o sporcie. Muzyka mi się też podobała. Może miałaś inne oczekiwania i to spowodowało Twoją ocenę. Nie skończył się film naiwnie i akcja jego również taka nie była. Przecież scenariusz oparto na prawdziwym wydarzeniu. To się działo w rzeczywistości. Dziewczyny były młode, ale nie takie znów złe. Ciężko jest dobrać tak wiele "wybitnych" młodziutkich aktorek. Na pewno masz rację co do gry SHAHRUKHA. Zagrał świetnie. Może gdy teraz wiesz jaki jest ten film, to po ponownym jego obejrzeniu, zmienisz zdanie i podniesiesz nieco ocenę. Podobnie zareagowali widzowie na zakończenie "Laaga Chunari Mein Daag" i według mnie również się mylili. Napisałam o nim w swoim blogu. Zapraszam do odwiedzin. Namaste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones